Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Targi E3 i polskie produkcje: Cyberpunk 2077 i Dying Light 2


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Targi E3 i polskie produkcje: Cyberpunk 2077 i Dying Light 2

Jest tu ktoś, kto interesuje się tym co się dzieje na E3 w Los Angeles? Tak dla niewtajemniczonych, są to największe, coroczne targi branży gamingowej. To tutaj najczęściej mają miejsce zapowiedzi największych i najciekawszych gier. Tym razem bardzo głośno jest o dwóch polskich tytułach.

Pierwszym jest Cyberpunk 2077, studia CD Projekt Red, twórców Wiedźmina. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun tego RPG akcji:

Niestety data premiery nie została ujawniona, tym niemniej już sobie ostrzę zęby i nie mogę się doczekać, aż będę mógł w niego pograć 😉

 

Drugą nowością jest kontynuacja świetnej gry Techlandu, a mianowicie: Dying Light. Nad jedynką spędziłem wiele godzin, a dwójka zapowiada się rewelacyjnie i coś czuję, że jak tylko wyjdzie, to mnie nie spotkacie na NO przez kilka dni 😉

 

Poza rodzimymi produkcjami oczywiście nie brakuje zagranicznych hitów. Możemy podziwiać sporo nowych trajlerów, oraz filmików z samej rozgrywki. Jakiś tytuł szczególnie wpadł Wam w oko i już nie możecie się doczekać, by móc w niego zagrać?

6 ODPOW. 6

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Targi E3 i polskie produkcje: Cyberpunk 2077 i Dying Light 2

Mnie to zombiaki raczej nie ruszają, więc Dying Light raczej "meh", ale CyberPunk... czekam od dawna i jaram się jak zapałka. Jeśli w poziomie realizacji będzie choć zbliżone do Wiedźmina to znowu nie będę wychodzić z domu przez tydzień 😉

 

W najbliższych planach mam jednak nowego, wydanego już God of War, który zapowiada się fenomenalnie... Kto chce zamienić się ze mną na parę dni na konsole? 😄 (mam Xboxa One, a GoW jest tylko na PS4...)


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Targi E3 i polskie produkcje: Cyberpunk 2077 i Dying Light 2

GoW super, nie zawiedziesz się. 🙂 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Targi E3 i polskie produkcje: Cyberpunk 2077 i Dying Light 2

@-brtk- przeszedłeś już czy w trakcie? Gdybyś miał porównywać do Wiedźmina to co byś powiedział?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Targi E3 i polskie produkcje: Cyberpunk 2077 i Dying Light 2

Nie ukończyłem do końca ale przyjemniej mi się gra niż w Wiedzmina.. i ta grafika ahh.. 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Targi E3 i polskie produkcje: Cyberpunk 2077 i Dying Light 2

Widzę, że robisz szeroki wywiad 😉

 

A tu po prostu trzeba usiąść na weekend i zagrać. Spokojnie odcinasz się od piątku do końca niedzieli.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Targi E3 i polskie produkcje: Cyberpunk 2077 i Dying Light 2

I tak zrobiłem 😄 W piątek zacząłem, grałem w weekend i wieczorami, jeszcze nie skończyłem. Na razie jest miodzio, ale z oceną zaczekam do ukończenia 🙂