Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Strona Epicgames oraz sam fortnite nie działają


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Strona Epicgames oraz sam fortnite nie działają

Ta, tylko do tego TS'a ma normalnie 3ms i 0% lossa.. 😉 A tu przez dobre 1,5h miał lossy do każdego serwera. Te 9% to tylko na screenie, skakało mu od 5% do 50%.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Strona Epicgames oraz sam fortnite nie działają

Bo do TS'a nie idzie opentransitem tylko pewnie jakąś lokalną trasą 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Strona Epicgames oraz sam fortnite nie działają

@Banan922to forum ma swoja specyfikę. Nie otrzymasz wsparcia od Orange. Poniżej motto tego forum:

 

"Każda firma na swoim forum ustala pewna zasady bądź reguły (a formalnie przybierają formę regulaminu). I tutaj w odróżnieniu od innych forum nie ma wsparcia pracowników Orange w sprawach związanych z indywidualnymi sprawami klientów (czy to dobre, czy złe - sam mam mieszane odczucia).
Jeśli szukasz wsparcia, poproś o kontakt z dyżurującym kierownikiem sekcji na infolinii, można napisać do Rzecznika Klienta czy do biura prasowego. Tu sprawa nie jest jednoznaczna, na pewno jest też skomplikowana dlatego tyle trwa jej realizacja."


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Strona Epicgames oraz sam fortnite nie działają

@Kierus57  No nie, bo to forum jest po to właśnie by ludzie pisali o różnych problemach i uzyskiwali pomoc. Wystarczy spojrzeć na inne tematy, a ja jako klient Orange po prostu pytam ludzi którzy się tu udzielali bądź udzielają. @HypsteRT  udzielał się w temacie z telią więc zna problemy a @Rafał  udzielił się w tym temacie więc dlatego ich spytałem czy coś wiadomo o problemach z opentransit i czy coś jest robione.

 

A dyżurujący kierownik sekcji na infolinii nawet pewnie nie wie co to jest opentransit i jakbym mu opisał problem to by mi pewnie powiedział ''a ma pan 300mb na speedteście?'' ''no mam'' ''no to gdzie problem, wszystko działa'' 😉

 

Po prostu mnie jako klienta Orange nużą już ciągłe problemy tej sieci z telią albo opentransitem. Potem zdziwienie czemu tylu ludzi uważa że Orange jest jednym z najgorszych dostawców... a ja się zgodzę bo nawet sąsiada na 4 piętrze z radiówką AirMAXA (jakaś podrzędna sieć) nie rozłącza z gier i nie ma lagów a ja na światłowodzie mam lagi i rozłączenia...

 

Znajomy użytkownika @-brtk-  ma ultra packetlossa, ja tyle nie mam na szczęście ale to tylko pokazuje skalę problemów i nie jestem jedyny który ma problemy z netem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Strona Epicgames oraz sam fortnite nie działają

To motto , które tu zacytowałem pochodzi od ludzi blisko związanych z Orange i prezentuje ich podejście do forum, nie moje.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Strona Epicgames oraz sam fortnite nie działają

@Kierus57  Wiem że cytowałeś a ja tylko odpowiedziałem na słowa zawarte w cytacie 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Strona Epicgames oraz sam fortnite nie działają

To może pora poblokować heavy userów na stacjonarnym jak robi to UPC, Vectra czy inne kablówki. Na mobile już to jest standardem w dużych sieciach. Może czas na Neostradę?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Strona Epicgames oraz sam fortnite nie działają

@Piotrekk85  Jeśli to ma pomóc przywrócić ten internet do normalności to pewnie, jestem za.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Strona Epicgames oraz sam fortnite nie działają

Tak samo mam ciągłe problemy z TS'em / Discordem, przejawiające się utratami pakietów wysyłanych.
Utraty występują w granicach 2% do 50%.

W grach problem jest trochę mniejszy,ale to nie znaczy,że go nie ma,w momentach. Zdarzają się chwilowe skoki pingu do około 150 ,a co za tym idzie lagi.

Jeszcze miesiąc temu nie miałem z tym żadnych problemów i wszystko elegancko śmigało.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Strona Epicgames oraz sam fortnite nie działają

@Jerzy24  Dzięki że się tu udzieliłeś. Im więcej osób zacznie zwracać uwagę na kiepskiej jakości internet i dzielić się swoimi spostrzeżeniami to może w końcu w Orange coś zaczną tam robić...