Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Strona Epicgames oraz sam fortnite nie działają


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Strona Epicgames oraz sam fortnite nie działają

@Rafał  @HypsteRT  Panowie, wiadomo coś na temat postępów odnośnie naprawiania problemów?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Strona Epicgames oraz sam fortnite nie działają

Awaria o której mowa w pierwszym wpisie wątku powinna być zakończona u wszystkich. Jeśli nie warto, to zgłosić na BOK.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Strona Epicgames oraz sam fortnite nie działają

No raczej nie, jeśli winny jest opentransit we Frankfurcie to zgłoszenia na BOK nic nie dadzą bo nie są to indywidualne problemy tylko problemy Orange. Problemów nie ma na routerze tp w Łodzi, Warszawie, Poznaniu czy Gdańsku tylko gdy pakiety opuszczają Polskę. Nie wiem czy u wszystkich to występuje ale jeśli występuję u co najmniej 20% klientów to zgłoszenia na BOK nie są nic warte. Internet chodzi? chodzi. 3-4-5 ms do najbliższego routera Orange? Jest. No to gdzie problem? Nie ma... niestety, ale jest problem i naprawienie go jest w interesie Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Strona Epicgames oraz sam fortnite nie działają

Okej. Ale ten wątek dotyczy czegoś innego.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Strona Epicgames oraz sam fortnite nie działają

Więc mam zakładać inny z innym problemem? Na pewno nie jestem jedyny który zauważył problemy... kilka osób wcześniej również.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Strona Epicgames oraz sam fortnite nie działają

Wydaje mi się, że uporzadkowana dyskusja jest czytelniejsza. Założenie nowego wątku nic nie kosztuje. A tak jak ktoś dziś przeczyta wątek od początku - w połowie gubi wątek.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Strona Epicgames oraz sam fortnite nie działają

Jak dla mnie to problemy z początku wątku są powiązane z problemami o których wspomniałem. Brak połączenia z niektórymi hostami, mega lag co jakiś czas, skoki pingów. Wcześniej problemem była zawsze telia a opentransit jako tako chodził, a dzisiaj jest na odwrót i to od momentu kiedy Fortnite nie działał. Dlatego uważam że obie awarie są ze sobą powiązane.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Strona Epicgames oraz sam fortnite nie działają

Cóż, odpowiedzi nie ma ale chyba już jest poprawnie (nie całkowicie dobrze bo opentransit nigdy nie był dobrym węzłem odnosnie pingu i tras), lagi i problemy z internetem póki co zniknęły.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Strona Epicgames oraz sam fortnite nie działają

Nic nie naprawili 😄 Mieliśmy grać ze znajomym i tyle można:

 

nurnBj7


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Strona Epicgames oraz sam fortnite nie działają

9%, to nieźle 😄 Orange w pełnej krasie.

 

W weekend miałem nadmiar wolnego czasu więc pograłem sporo i ogólnie było dobrze, aż się zdziwiłem. Niestety masz rację, wieczorem zagrałem 2 gry i w jednej mega lag na 5-10 sekund co 2 minuty, a z drugiej mnie rozłączyło w trakcie. Do obydwu hostów szło przez opentransit we Frankfurcie. Widocznie raz jest dobrze, raz tragicznie. Cudna losowość Orange.

 

4 dni temu zapytałem tutaj czy planują coś z tym zrobić ale odpowiedzi nie dostałem więc chyba nic, widocznie ma tak być a rozłączenia i lagi to chleb powszedni...