Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skoki pingu


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

Skoki pingu

@Piotrekk85 

Zmieniłem treść postu bo obawiam się że jednak będzie kicha...to trochę kompromitacja dla T-Mobile jeśli to będzie korzystać z punktów styku Orange 🙂

Ale to w sumie świetna informacja dla kablówek!

Mają dużo lepsze punkty styku i routing niż Orange i ten "udawany" T-Mobile 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36238
  • 1366

Skoki pingu

W T-Mobile ma zaplecze. Kiedyś miało BSA na miedzi TP. Tylko internet działał od poniedziałku do czwartku 😄 jakby na weekendy ktoś zapomniał otworzyć kranik lub zapłacić rachunek.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Skoki pingu

Jeśli routing w t-mobile będzie ten sam co w orange - czyli beznadziejny, to muszą ostro zjechać z cena żeby ktoś rozważał ich zamiast orange.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

Skoki pingu

@Czullo 

nie zjadą z cen bo muszą dodać jeszcze swoje koszty więc usługa będzie pewnie droższa niż Orange...będą chcieli udawać że jest to usługa Premium...na łączach Orange 😉

dlatego mówię że jeśli się potwierdzi, że usługa będzie korzystać z punktów styku i routingu Orange to będzie katastrofa wizerunkowa dla T-Mobile!

i w ten sposób ostatecznie już upadnie mit że wystarczy światłowód żeby mieć najlepszą usługę na rynku 🙂


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Skoki pingu

Wedlug moich informacji t-mobile bedzie tansze od orange swiatlowodu 🙂 Po pierwsze zaplacili z gory za dostep, po drugie musza w ciagu ilus lat uzyskac okreslona ilosc klientow, wiec beda walczyc cena.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36238
  • 1366

Skoki pingu

W detalu usługa solo będzie tańsza.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Skoki pingu

Czyli moje obawy odnośnie T-Mobile się potwierdzają? Skąd ja to wiedziałem... 😄


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Skoki pingu

@pawel__b Nie będzie 😉

 

 

 

 

dlatego mówię że jeśli się potwierdzi, że usługa będzie korzystać z punktów styku i routingu Orange to będzie katastrofa wizerunkowa dla T-Mobile!

 


 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 601
  • 1184
  • 2

Skoki pingu

@BORAX @Piotrekk85 

niezależnie od ceny, jeśli potwierdzą się obawy że będzie to realizowane poprzez styki Orange to to jest całkowita kompromitacja T-Mobile, uśmieję się jeśli ktoś zamówi taka usługę 🙂

no nic, trzeba chyba poczekać


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Skoki pingu

@pawel__b  toć piszę, że nie ma obaw - nie będzie 🙂 Pierwszy hop T-Mobile jest.