Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skoki pingu


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Skoki pingu

Ping pingowi nie równy. Znasz coś takiego jak jakość pingu?

 

No u mnie każdy narzeka więc może coś w tym jest? Nie pomyślałeś o tym? Kogokolwiek pytam jak u niego chodzi światełko Orange to słyszę ''a daj spokój, czekam na koniec umowy i szukam czegoś innego''.

 

Nadal mi nie odpowiedziałeś czemu mam 44 ms zamiast 31? 🙂 Idąc tym tokiem rozumowania ''co to jest 15 ms'' to możemy sobie tak zwiększać. 59 ms do 44, a jaka to różnica? 15 nie zrobi różnicy. 74 ms do 59, znów, co to za różnica? To tylko 15 ms 🙂 Te 15 ms chyba ma znaczenie skoro ludzie wolą mieć 10-15 ms do polskich serwerów a nie 25-30 czy ileśtam?

 

Co do pozwów to Orange powinno być pozwane za oszukiwanie ludzi w reklamach. Ludzie biorą ten internet bo myślą że faktycznie będą mieć niskie pingi w grach a potem tworzą tutaj tematy ''problem pingu'' albo ''wysoki ping'' i potem my się tutaj udzielamy pisząc posty 😉

 

Na koniec powiem Ci tyle - od 2007 roku mam internet kablowy w domu. Najpierw Euronet, potem Hyperion aż do 2016. 9 lat. 9 lat bez większych problemów z grami online. Ba, wtedy miałem drewno a nie komputer, a i tak grałem w gry bez lagów. Hyperion i euronet splajtowali u mnie więc do głosu doszedł Orange. Od tego zaczęły się moje problemy z pingiem i grami online. W 2017 roku kupiłem komputer bo stary i tak już się nie nadawał do niczego - problem nie znikł. Więc nie, to nie jest wina sprzętu.

 

To nie jest mój problem i moja ''niewiedza'' tylko to że Orange dostarcza produkt byle jakiej jakości... przynajmniej u mnie.

 

Nadal czekam aż wyjaśnisz mi skąd mam 44 ms do vie.valve.net. Inaczej nie mamy o czym rozmawiać.

 

Chcesz to możemy jeszcze porównać pingi do innych serwerów.. wyjdzie pewnie jeszcze więcej anomalii.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Skoki pingu

@Banan9: a mógłbyś pobrać na emulator aplikację TracePing i pokazać to samo co w WinMtr.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Skoki pingu

@Piotrekk85   Chodzi Ci o to by zdobyć IP serwera i sprawdzić jak w winmtr? Mogę to zrobić za pomocą Wiresharka jak będę grał w PUBG Mobile.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Skoki pingu

Wystarczy trasa do lux.valve.net - chcę sprawdzić czy sam emulator daje opóźnienia.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Skoki pingu

Ping w PUBG Mobile może zejść naprawdę nisko - nawet do 20 ms i nie mam z tym problemu. Problemem są losowe skoki po 80-200 ms które naprawdę się czuje. Czy to opóźnione otwieranie drzwi, wsiadanie do samochodu, zbieranie przedmiotów, dosłownie wszystko.

 

To nie jest tak że to jest co kilka sekund, no nie, większość czasu jest ok, ale jeśli gra trwa 30minut to podczas 30 minutowej gry nawet kilkanaście razy ping potrafi skoczyć, pół biedy gdy nic nie robimy, ale podczas walki taki skok pingu - pewna śmierć i trzeba zaczynać od nowa.

 

Inni gracze właśnie takich problemów nie mają. Zobacz sobie stream z tej gierki: https://www.twitch.tv/gynus

Koleś gra na emulatorze a ping ma w miare stabilny (lewy dolny róg). Dodatkowo sądząc po fladze, jest z Maroka... więc gdzie EU a gdzie Maroko. Dodam że stream też dodatkowo obciąża łącze 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 1
  • 0

Skoki pingu

@Piotrekk85  a ja nie dostałem takiego pdf ,że Orange jest tylko do gier lipny i zero podpisu w umowie?A 1 ms mam od wyjścia z routera hahaha ma tracercie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Skoki pingu

Mnie interesuje coś innego. Na ile trasa, starty pakietów czy ping zmienia się od wykrytego urządzenia.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 1
  • 0

Skoki pingu

Oglądam Gynusa ten life i po reklamie która doszła do końca buforowanie :(((((((((


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Skoki pingu

@MartinusLive: pdf jest wdrażany w ostatnich dniach, więc jak masz umowę dłużej to go nie dostałeś. Tylko nie wiem czy już w każdym kanale sprzedaży jest on drukowany.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Skoki pingu

@MartinusLive   Ja akurat na twitcha póki co nie narzekam. Chodzi ok. YT też poprawa bo kiedyś wieczorem nie mogłem w spokoju obejrzeć wiele contentu w 1080p, dzisiaj już jest ok i nie zacina.

 

Tylko te nieszczęsne gry...