Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skaczący ping cs2


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Skaczący ping cs2

Witam,jestem posiadaczem światłowodu od około roku i wszystko bylo okej ale od 2 miesięcy nie da sie zagrac (cs2) ping skacze 30-1700 non stop,czasami jak wylacze modem (funbox 3.0) to sie poprawia i pozniej znowu rosnie. Gram przez wifi i moze 4m od modemu,sprzęt tez mam dobry 🙂 dziwne jest to ze bylo okej a teraz taka klapa,dzwonilem do orange to powiedzieli ze wina wzmacniacza wifi 😉 pozbylem sie go i tak jest to samo,dziekuje za pomoc bede bardzo wdzieczny 

8 ODPOW. 8

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13337
  • 54699
  • 645

Skaczący ping cs2

@daaarnok Skoro to 4m, to przełącz się na kabel ethernet (są do kupienia nawet gotowe 20m), zweryfikuj, czy to wina usługi i reklamuj. Przed podłączeniem po kablu nikt poważnie twojej reklamacji nie potraktuje...


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 564
  • 2079
  • 17

Skaczący ping cs2

@daaarnok 

Może jakiś sprzęt zakłóca wi-fi, dużo sieci w okół i już masz masakrę. Zresztą nawet sprzęt na BT potrafi zakłócać, radary itd. niestety pasmo wi-fi nie jest prawnie chronione i panuje "wolna amerykanka"

Jedynie kabel gwarantuje stabilność połączenia.

Ps. U Bratanka zakłócenia siał smartwatch.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 279
  • 1719
  • 0

Skaczący ping cs2

U mnie wi-fi zakłócał dysk HD podłączony do dekodera Sat 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5596
  • 22717
  • 188

Skaczący ping cs2

@daaarnok 

To WiFi z FB3 jest ogólnie słabe. Do grania zresztą żadne WiFi się nie nadaje. Czasem będzie OK, czasem nie. Taki już urok tego medium. Jedyna pewna rada to kabel, jak już koledzy napisali. Ze standardowych zakłócaczy dodam mikrofalówkę i w zasadzie każdy sprzęt podłączony przez USB3 do czegokolwiek  (jeśli jest za słabo ekranowany, to potrafi skasować WiFi w 2,4GHz całkowicie).


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2112
  • 11876
  • 54

Skaczący ping cs2

Wi-Fi nie jest do grania, chyba że router za 2k zł typowy do tych celów, to będzie jako tako, na sprzęcie operatora będzie tak jak odpisujesz @daaarnok, spiąć komputer z FunBox kablem LAN i ping będzie stały 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 194
  • 643
  • 0

Skaczący ping cs2

1. Ile urz jest podł do fb3?

2. Urządzenia/w na wifi 4 i 5?

3. Próbowałeś zmieniać ustawienia sieci fb3 (dzielić wifi na 4 i 5)?

4. Trasy bez zmian softowych (vpn-y, 1.1.1.1)?

 

ps zegarek z bt również potrafi zakłócić WiFi


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5596
  • 22717
  • 188

Skaczący ping cs2

Rozdzielenie sieci WiFi na FB3 dotyczy częstotliwości a nie protokołów. Czyli nie 4 i 5 tylko 2,4GHz i 5GHz mogą być osobnymi sieciami, z odrębnymi SSID. Wtedy można lepiej kontrolować połączenia. Czasem trochę pomaga, ale raczej z problemami innego typu. Kabel lepszy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 194
  • 643
  • 0

Skaczący ping cs2

Pisałem skrótem chodziło mi o WiFi4 i WiFi5 czyli częstotliwości te o których piszesz. Ale fakt w sumie powinienem napisać to bez skrótów.

Kabel z pewnością lepszy ale ja bym jeszcze spróbował rozdz wifi a nawet jak nie potrzebne to wył WiFi4.

A protokoły to w zasadzie VPN 1.1.1.1 wiadomo iż nie na fb3 🙂