Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozłącza mnie po połączeniu z ponad 8 osobami.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Rozłącza mnie po połączeniu z ponad 8 osobami.

Cześć. Mam grupkę znajomych z którymi gramy w pewną grę (TOR3.1.2)  od jakiegoś czasu mam tak że rozłącza mnie z lobby gry gdy do lobby wejdzie więcej niż 8 osób ( ze mną) jako że w lobby może przebywać nawet 15 osób. Gra po wejściu do lobby sprawdza czy mamy wersję odpowiednią, następnie jeżeli jest ponad 8 osób zgłasza że nie mam odpowiedniej wersji. I wyrzuca mnie, następne próby wejscia kończą się "disconnecte'm". Sprawdziłem wersje gry, przeinstalowałem ją. Napisałem do supportu gry - support zalecił wyłaczenie firewall i antywirusa - tak zrobiłem , ale nie pomogło . Grę zainstalowałem na innym komputerze (laptopie)  z innym systemem - nadal to samo.  Skopiowałem wszystkie pliki gry od znajomego. Nadal nie pomogło (inni po skopiowaniu moich mogli grać). Zabrałem laptop do pracy - gdzie mam internet od innego operatora podłączyłem się z siecią - eureka działa !.  Wróciłem do domu wyłączyłem w routerze zabezpieczenie firewall na niskie - ale nie pomogło.  Podejrzewam że to jakieś zabezpieczenie wewnątrz sieci orange, dodam jeszcze że po połączeniu się siecią LTE z telefonu (również z orange). Problem nadal występuje. Uruchomienie VPN hide.me  nie pomaga.

 

 

___________

* Temat przeniesiony z Internet domowy - moderator Bartłomiej

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rozłącza mnie po połączeniu z ponad 8 osobami.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Rozłącza mnie po połączeniu z ponad 8 osobami.

czy jest jakis pakiet nie wiem 2gb do testowania za free nie chce kupować poto aby się rozczarować

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rozłącza mnie po połączeniu z ponad 8 osobami.

Usługę można wyłączyć po miesiącu. W ofercie na kartę nie jest dostępna.