Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Tak, LTE - ale miałeś tu też porównania z LTE od magentowych właśnie - są lepsi do grania niż Orange pseudoświatłowód. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Anonim  Ciekawe czy jest druga sieć w Polsce która do dużej sieci w Niemczech ma 70-100 ms.

 

mmmmm.png


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Tutaj ewidentnie opentransit podbija ping. Kiedyś jak szło telia do Vodafone, to ja na miedzi miałem po 43ms.

 

Ps. @Banan922 jak robisz testy to chociaż staraj się minimum 100 pakietów puścić.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@-brtk-  Ja tylko sprawdzam ping, packetlossa i tak nie ma sensu tym testować bo często bywało tak że przez winmtr nie było lossa a w grze spiki i lagi.

 

Próbowałem zagrać na hoście kolegi z Niemiec co ma vodafone i niegrywalne warunki - losowe opóźnienie, ścinki, często bohater reaguje na komendy z 2-3 sekundowym opoźnieniem. Na winmtr lossa nie ma...

cdsf.png

 

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Byś musiał spingowac jego IP a nie ogólne Vodafone.

 

Przy testowaniu 100 pakietów chodziło mi by się wykazał min, max i avg. ping.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Nikt inny lagów nie miał więc sądzę że u niego wszystko ok. Jedynie ping byłby o 5-10 ms wyższy. To btw jest właśnie standard, 10 graczy w grze a tylko ja mam lagi..

 

Co do IP, mówisz i masz:

 

dfdsfdsf.png


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Ogólnie ja też tu za dobrego pingu nie mam, bo przedostatni router coś podbija ping. A u Ciebie 2x jest podbijany ping, bo przez opentransit też wcześniej. 🙂

 

 

 

 

@kozakis01 tu masz w sumie na tej stronie porównanie Orange z UPC, wybierz sam co Ci lepiej pasuje.. UPC też nie jest święte, ma swoje bolączki.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@-brtk-  Jak dla mnie to najlepszą opcją dla @kozakis01  byłby jakiś lokalny dostawca który operuje np tylko we Wrocławiu. Mały ruch, pewnie pingi będą najlepsze spośród naszej dwójki a prędkości też zadowalające. W Orange nigdy nie wiesz czy coś się nie popsuje, zwłaszcza wieczorem. Rano i w nocy ping jest grywalny ale wieczorami Orange to mogiła.

 

 No chyba że Kozakis uparł się na te dwie sieci albo ma tylko te możliwości, więc na pewno lepszy UPC.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Problemy na linii CS:GO > Światłowód


@Banan922napisał(-a)

@-brtk-  Jak dla mnie to najlepszą opcją dla @kozakis01  byłby jakiś lokalny dostawca który operuje np tylko we Wrocławiu. Mały ruch, pewnie pingi będą najlepsze spośród naszej dwójki a prędkości też zadowalające. W Orange nigdy nie wiesz czy coś się nie popsuje, zwłaszcza wieczorem. Rano i w nocy ping jest grywalny ale wieczorami Orange to mogiła.

 

 No chyba że Kozakis uparł się na te dwie sieci albo ma tylko te możliwości, więc na pewno lepszy UPC.


Lokalny dostawca byłby pewnie najlepszą opcją, ale z tego co wiem światłowód w tym miejscu mają tylko UPC i Orange. Sprawdzałem u siebie na UPC 250 i CS GO miał opóźnienie do 26 ms, ale to była godz. 23. Mówicie, że w Orange nie ma szans na takie pingi niezależnie od lokalizacji? Chciałbym wybrać jednak ofertę bez lojalki i tutaj Orange lepiej wypada. Za 90 zł mam 1 Gb/100 Mb, gdzie UPC oferuje w tej cenie 500/30 Mb, za 70 zł jest 300/20 Mb.. Nie wiem, czy w końcu nie wezmę UPC i Orange dla porównania i odstąpię od umowy z jednym z nich w ciągu 14 dni. 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32449
  • 36850
  • 1371

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

To co na końcu to najgorszy pomysł. W obu firmach jest stabilizacja linia/łącza/remont usługi przez max 28 dni. W drugim miesiącu zobaczysz co i jak dopiero. Chyba lepsza opcja to wariant bez lojalki (choć trochę kosztowniejszy).