Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Tak, to jest kpina. 

Podaj najciekawsze IP puszczę Ci tracert.

Netia i Orange to odpowiednio Niebo i Piekło. 

Sam przechodzę do UPC niedługo. 

Orange się nadaje do przeglądania FB, i to aż nadto bo 1 Gbit/s z tak "niezawodnym routingiem" jest...

 

Nawet nie skomentuje. 

 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Problemy na linii CS:GO > Światłowód


@Anonimnapisał(-a)

Tak, to jest kpina. 

Podaj najciekawsze IP puszczę Ci tracert.

Netia i Orange to odpowiednio Niebo i Piekło. 

Sam przechodzę do UPC niedługo. 

Orange się nadaje do przeglądania FB, i to aż nadto bo 1 Gbit/s z tak "niezawodnym routingiem" jest...

 

Nawet nie skomentuje. 

 

 


Wlasnie, moglbys podac kilka adresow, z ktorymi jest problem (wysoki ping) i wyniki tracert? Porownam z UPC, ktorego aktualnie uzywam. W styczniu sie przeprowadzam i bede musial wybrac miedzy Orange i UPC.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Piotrekk85   https://www.novinite.com/articles/164134/Bulgaria+Ranks+World%27s+20th+In+Internet+Speed%2C+Accessib...

 

The average download speed in Bulgaria is 33.5 Mbps and the average upload speed is 22.8 Mbps.

 

Stąd jak widać średni upload to u nich około 70% downloadu. Jest to stary ranking, dzisiaj pewnie % jest nawet wyższy.

 

Znalazłem aktualne dane dla Bułgarii (dla Ciebie ''koniec świata'') - proszę bardzo: http://www.speedtest.net/global-index/bulgaria

 

Zobacz średni upload i download w rubryce ''fixed broadband'' i wyciągnij procent.

 

http://www.speedtest.net/global-index/poland

 

Porównaj z Polską 🙂

 

Teraz Ty mi podaj dowody że Orange nie ma najgorszych tras i dba o graczy. Czekam.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Podaj mi IP serwerów gier (oficjalnych) które chciałbyś odwiedzać, to Ci sprawdzę 🙂 

Jeśli chodzi o CS:GO - masz pingi do polskich serwerów wcześniej w tym wątku - odpowiednio z UPC i z Orange Lagłowód. 

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Ja też sprawdzę ale przez winmtr, będę miał pewnie kilka ms więcej od @Anonim  z racji tego że LoveHaters ma 2-3ms na wyjściu w Warszawie, podczas gdy ja mam 7.

 

Moim zdaniem to właśnie nieoficjalne serwery eksponują prawdziwą jakość łącza, bo na oficjalny można wrzucić styk z danym serwerem i po kłopocie. Dobra sieć to taka która ma wysokiej jakości ogólne połączenia ze światem, bo do kilku serwerów w kilku popularnych grach to nawet ISP w Iranie, Mongolii czy Nepalu może się podpiąć i szpanować niskim pingiem np w Docie 2 na azjatyckich serwerach. Z netem Orange to jak wyjdzie jakaś nowa gra to i tak się nie pogra, dopóki gra nie zdobędzie popularności i Orange łaskawie nie wykupi styku. Ja tak miałem jak kiedyś trochę grałem w Realm Royale, gierka dosłownie tydzień po premierze early access a na Orange mega delay, losowe lagi, spiki w większości potyczek. Wina serwerów? No nie wiem, youtuberzy grali w nią bez problemów, ale pewnie oni mieli netię albo coś innego. To właśnie pokazuje słabość łączy Orange.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Ok, pozniej podam. Odpale CS. Ktory serwer jest najbardziej problemowy?

Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Paradoksalnie - polski. Ale czego oczekiwać od firmy, która jest z Francji... W nosie ma polskich klientów. 

Najmniej - Luksemburg. 

 

Pingi

-PL - 43ms (cmd - dolicz w trakcie rozgrywki +15-27ms)

-LUX - 27ms

-VIE - 27ms

-STO - 43ms

 

Logiką Orange jest to, że wszystko jest w porządku kiedy ping do serwera w Warszawie mieszkając w Warszawie wynosi tyle, co do Szwecji, a do Luksemburgu i Wiednia jest niższy. 

No ale to Orange - tam pracują tacy geniusze telekomunikacji. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Jedyna gra z którą nie miałem problemów na Orange to Dota 2. Na 20 potyczek które zagrałem w ani jednej nie miałem lagów ani opóźnienia... jedna taka gra na milion, na nieszczęście niezbyt przypadła mi do gustu, wolę klasyczną dotę w Warcracie 3. Mówię - Orange ma bezpośredni styk z valve i to dlatego Dota2 chodzi ok. Ciekawe jak wyglądała trasa do EU West zanim Dota 2 stała się taka popularna i zanim Orange łaskawie dorzucił styk? Aż strach się bać...

Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Oczywiście godziny szczytu - wszystko zaczyna się od nowa. 

Utrata pakietów na TS, utrata pakietów w CS:GO, disconnecty.... 

#OrangeŚwiatłowód - super niezawodny internet. 

Reset routera nic nie daje - pakiety dalej znikają po drodze.

 

Ale Ci pseudoeksperci będą mówić, że mają redundancję i zapas łącza... 

 

 

Dostaję wypłatę i biorę internet z T-Mobile do grania bo to  się nie nadaje do niczego. 

Wszyscy wracają do domu i cały Orange ma problemy.... 

 

Jesteście żałośni, oszukujecie ludzi i jesteście złodzieje a nie dostawcy internetu. 

 

I będę robił wszystko, żeby rozwiązać umowę z waszej winy. 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

 


@Anonimnapisał(-a)

Oczywiście godziny szczytu - wszystko zaczyna się od nowa. 

Utrata pakietów na TS, utrata pakietów w CS:GO, disconnecty.... 

#OrangeŚwiatłowód - super niezawodny internet. 

Reset routera nic nie daje - pakiety dalej znikają po drodze.

 

Ale Ci pseudoeksperci będą mówić, że mają redundancję i zapas łącza... 

 

 

 

Dostaję wypłatę i biorę internet z T-Mobile do grania bo to się nie nadaje do niczego. 

Wszyscy wracają do domu i cały Orange ma problemy..... 

 

Jesteście żałośni, oszukujecie ludzi i jesteście złodzieje a nie dostawcy internetu. 

 

I będę robił wszystko, żeby rozwiązać umowę z waszej winy. 

 


Tmobile? Lte?