Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Zapewne trafiłeś na serwer w Luksemburgu. To wtedy jest bardzo dobry ping. Natomiast w tym wątku poruszony jest problem połączenia z serwerami w Warszawie - gdzie ping nie powinien przekroczyć 15ms, a ma ponad 50ms na światłowodzie. 

Co dopiero na DSL. Ale Orange tak zależy na klientach, że od kilku miesięcy istnienia tego wątku nic nie zrobili. 

Oni przecież tak dbają o nas 😉 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Sebastian1Na FFTH z neti do Luxemburga @Anonim jest 26-28 ms. Więc jeszcze lepszy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Trudny żeby był gorszy. Orange pod względem pingu to jedna z najgorszych sieci w Polsce. U mnie bez zmian i wieczorami pingi standardowo są podbite o 50+ przez 80.50.144.146 (retn.net) oraz czasem opentransit. PUBG Mobile jest niegrywalne. Nie piszę nic bo nie ma co, musiałbym robić po 3 tematy dziennie odnośnie problemów ale to walka z wiatrakami. Nikt z Orange tego nie czyta i nikogo to nie interesuje. Gdyby chcieli coś poprawić to już dawno by to zrobili. Widocznie mają to gdzieś więc trudno, ja od nich niedługo uciekam.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Jak sprawdzić z jakim serwerem, się połączyłem?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Wpisujesz status w consoli. Kiedyś było IP podane, od jakiegoś czasu to zablokowali i jest tylko region serwera. Ewentualnie możesz się pobawić i podczas gry w Wierszu poleceń wpisać netstat i poszukać tego IP serwera.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz...

 

Raz była trasa bezpośrednio TPnet - Telia Warszawa - Valve

 

Potem wprowadzili jakieś bzdurne routowanie TPnet - OpenTransit Frankfurt - Telia Frankfurt - Telia Warszawa - Valve.

 

Teraz idzie TPnet - OpenTransit Frankfurt - NTT Frankfurt - NTT Warszawa - Valve...

 

Ludzie - czy wy tam w Orange myślicie? Czy ktoś z was w ogóle interesuje się losem klientów?

 

@HypsteRT - już odpuściłeś, bo wiesz że nie masz racji a wasze podejście jest na zasadzie "co będzie to będzie"? 

 

Dlaczego non-stop zmieniacie trasy - jak było dobrze, to zmieniliście na gorsze. Potem było źle, to wy pokazujecie że dla was nie ma granic - dna. Bo jest jeszcze gorzej... 

 

Strach pomyśleć co będzie dalej. Dobrze, że macie bezpośredni peering z OVH - przynajmniej moje usługi mogę wykorzystywać bez zmartwień o straty pakietów czy wysokie pingi, a to dla mnie strategiczne.

 

Jednak jeśli chodzi o wasze podejście - nie tyle do graczy, co do klientów - to jest to żałosne. 

Dopóki nie będzie fali odejść, tak jak przez youtube - macie wszystko w nosie. Teraz działa youtube, ale nie działa cała masa innych rzeczy. Wolałbym mieć 10 Mbps od Netii po miedzi, niż wasz światłowód. Ale niestety trzyma mnie z wami jeszcze umowa. I to mnie najbardziej boli.

 

Pobieracie skandalicznie wysokie opłaty za internet, który nie nadaje się do niczego poza sprawdzeniem facebooka i odebrania poczty. 

 

70 złotych za 100 Mbps z beznadziejnym wyjściem na świat - oferta godna monopolisty gdzie ludzie nie mają realnej alternatywy. A tam gdzie jest, nie macie żadnych klientów i taka jest prawda. 

 

I chwała UPC i Netii za ekspansję, T-Mobile za ratunek dla klientów gdzie jest wasza sieć a INEI za plany wyjścia na inne województwa. I dopiero się zacznie masowy exodus od was. Bo wy nic nie zrobicie - oby pensja wpłynęła.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Populizm pełną gębą.
Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Może i populizm, ale opinie w internecie tylko potwierdzają moją, i nie tylko na tym forum, opinię. 

I z Tobą nie mam w ogóle zamiaru dyskutować, bo zaraz znowu popłaczesz się do moderatorów (byłych znajomych z pracy, jakże obiektywne moderowanie witryny.), że wytykam prawdę w oczy i dostanę blokadę. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Kolejne wycieczki prywatne bo brak argumentów.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Piotrekk85  Masz rację, wiele razy mnie tutaj obrażono i nic z tego nie wynikło, a ja niedawno dostałem bana bo za dużo prawdy napisałem. Cokolwiek złego ktoś napisze o Orange to jest to ''populizm''. Jak ktoś napisze źle o Korei Północnej że jest tam bieda, zakazy i komuna to też będzie populizm? 😄 Cóż, każdy fakt - populizm. Ok.

 

Zaraz po nowym roku przechodzę na 100mbps Vectry (prawdziwe 100mbps, a nie transfer 200kb/s do większości zasobów tak jak mam w Orange) albo od Netii bo też u mnie mają zasięg ale chyba jedynie 50mbps, tak czy tak 50mbps od Netii i tak będzie lepsze niż światło od Orange. Wolę pobrać grę ze steama w 30min i grać potem w spokoju na dobrym pingu i 0% lossa niż pobrać na światłowodzie Orange w 5min a potem ogrywać jedynie single player, bo multi z niestabilnym pingiem i packetlossem nie ma żadnego sensu. Super że pobrałem w 5min jak Orange i tak nie pozwoli pograć 😉

 

@Anonim  Przygotujmy się na bana, ja i tak za 2 tyg nie mam zamiaru już tutaj wchodzić.