Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy na linii CS:GO > Światłowód


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 616
  • 1237
  • 2

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Anonim

hmm....mógłbym coś dosadniej odpisać ale ugryzę się w język

wiem że dla ciebie BGP jest tak samo zrozumiałe jak Gebo 😉

no trudno...myślę, że są tu tacy którzy wiedzą o czym mówię

 

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4115
  • 56

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

To że mają ten sam styk nie znaczy że od razu są prywatnie ze sobą spięci 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 616
  • 1237
  • 2

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

to jest tranzyt Orange z Telia a nie jakiś private vlan czy peering z Valve i to czy mogą puścić nim ruch z Valve to tak jak wcześniej napisałem @Anonim, lepiej wysłać maila na registry@tpnet.pl 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Najprostsze rozwiązanie problemu to wzięcie VPSa w OVH DC-Waw i spięcie za pomocą VPN swojego komputera/routera do wyjścia na świat przez OVH.Orange się nigdy nie zmieni mentalnie, wszyscy możemy sobie o tym pomarzyć 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@pawel__b Ja Cie doskonale rozumiem, tylko jak już nadmieniłem w tym wątku - taka trasa już była, a została zmieniona kiedy ludzie narzekali na to, że przez Telię są lagi - teraz też idzie Telią, ale pewnym jest że można by tę trasę maksymalnie skrócić. Skoro lagi były wtedy, gdy szło to Telią w kraju, to skoro teraz też idzie Telią to te lagi będą zapewne takie same, chociaż akurat w przypadku CS'a ich nie było. Po co więc robić trasę zagraniczną, jeśli wcześniej była trasa krajowa? W tym cały sęk 😄 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

http://prntscr.com/l9jnt8

 

Nawet wrzucanie video na youtube lub googledrive idzie max 20-25mbps, czyli jakieś 2.5 - 3mb/s... a na speedteście pokazuje 35 😄 No ale nawet gwarantowanego 30mbps nie ma. Z mediafire (posiadam konto) ściąga się po 1mb/s a uploaduje może z 500kb/s 😉

 

Na speedteście do 99% serwerów jest 35mbps uploadu, a jak przyjdzie co do czego to bieda panie, bieda.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32721
  • 38442
  • 1384

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

Czas zablokować pirackie serwisy? Niedługo wejdzie acta2 i wszyscy przejdą na inne rzeczy to się trochę polepszy.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Banan92225 mbps nie nażekaj 😛


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@WabolMonster  Nie narzekam, tylko stwierdzam fakt. 25mbps to nadal fajna prędkość ale jednak na takie popularne serwisy powinno iść z pełną prędkością. Rozumiem jakieś lewe noname serwisy że może lecieć wolniej, ale youtube czy googledrive powinno iść 30mbps + 😉

 

Testując nawet do losowego serwera za ocean mam 30mbps+ uploadu, rzeczywistość jest jednak inna 😄

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Problemy na linii CS:GO > Światłowód

@Banan922Także nie wszystkie aplikacje wykorzystują 100 % łacza by nie zakłucać innych apek. A z MediaFire to zupełnie inna sprawa wytestowałem pobieranie z download1076.mediafire.com [205.196.122.17] Ich sieć ma tylko 2 peery Level3 i Cogent. Trasa ruchu to Orange ----> Telia -----> Cogent ---> Mediafire (server w Idaho) Więc tracimy odległością zasoby łącza.