Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z transmisją danych mobilnych. Problem do wejścia do meczu w PUBG i CoD Mobile

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 45
  • 0

Problem z transmisją danych mobilnych. Problem do wejścia do meczu w PUBG i CoD Mobile

Witam, mam problem z transmisją danych 

 

W grach typu brawl stars internet działa normalnie. A gdy próbuje wejść w mecz online w grach call od duty mobile albo pubg połączenie odmawia posłuszenstwa 

 

 

 

 

________________________

*Temat przeniosłem z działu "Sieć i dostępność usług" oraz doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32717
  • 38412
  • 1384

Problem z transmisją danych mobilnych. Problem do wejścia do meczu w PUBG i CoD Mobile

Kup Orange vpn - wtedy problemów z grami sieciowymi nie ma

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

22 ODPOW. 22

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14045
  • 57773
  • 697

Problem z transmisją danych mobilnych. Problem do wejścia do meczu w PUBG i CoD Mobile

@Mario2115 Na jakim sprzęcie? 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 45
  • 0

Problem z transmisją danych mobilnych. Problem do wejścia do meczu w PUBG i CoD Mobile

Xiaomi Redmi Note 10S


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2661
  • 10942
  • 103

Problem z transmisją danych mobilnych. Problem do wejścia do meczu w PUBG i CoD Mobile

Cześć @Mario2115 

Czy ten problem z transmisją danych występuje na routerze mobilnym czy smartfonie?

Pozdrawiam 🙂

 

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 45
  • 0

Problem z transmisją danych mobilnych. Problem do wejścia do meczu w PUBG i CoD Mobile

Na smartfonie 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 778
  • 2956
  • 25

Problem z transmisją danych mobilnych. Problem do wejścia do meczu w PUBG i CoD Mobile

@Mario2115 

Stawiam że problem leży w serwerach danej gry. 

Sprawdzałeś inną sieć komórkową ?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2661
  • 10942
  • 103

Problem z transmisją danych mobilnych. Problem do wejścia do meczu w PUBG i CoD Mobile

@Mario2115jeśli na smartfonie to  znalazłem na forum NO podobny problem z transmisja danych  na poszczególnych grach z 2018 roku. Pomogło dodanie nowego APN.

  1. Kliknij USTAWIENIA
  2. W sekcji SIECI BEZPRZEWODOWE zaznacz DANE KOMÓRKOWE
  3. W sekcji ŁĄCZNOŚĆ wybierz WIĘCEJ a nstępnie wybierz SIECI KOMÓRKOWE
  4. Zaznacz pole DANE KOMÓRKOWE i przejdź do PUNKTY DOSTĘPOWE
  5. Nacisnij MENU i wybierz DODAJ APN
  6. Jako NAZWA ustaw Orange Internet
  7. W pole APN wpisz internet
  8. W pola NAZWA UŻYTKOWNIKA i HASŁO wpisz internet
  9. Jako TYP UWIERZYTELNIANIA wybierz PAP lub CHAP
  10. Jako TYP APN wpisz default
  11. Jako PROTOKÓŁ APN ustaw IPv4
  12. Naciśnij MENU ZAPISZ
  13. Na liście PUNKTY DOSTĘPOWE postaw kropkę przy profilu Orange Internet

Więcej informacji znajdziesz w tym linku Problem z transmisją danych w grach  https://nasz.orange.pl/t5/Gry-online/Problem-z-transmisj%C4%85-danych-w-grach/td-p/69294

Spróbuj dodać nowy APN  z powyższymi ustawieniami może on pomoże rozwiązać Twój problem

Daj znać czy udało się rozwiązać problem 🙂

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 45
  • 0

Problem z transmisją danych mobilnych. Problem do wejścia do meczu w PUBG i CoD Mobile

  • Sprawdziłem na wifi domowym i działa normalnie, ale nie ukrywam że wolałbym jakby działało na danych 

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 45
  • 0

Problem z transmisją danych mobilnych. Problem do wejścia do meczu w PUBG i CoD Mobile

Właśnie próbowałem to zrobić przed napisaniem posta ale nie udało się niestety i internet nie działał 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2661
  • 10942
  • 103

Problem z transmisją danych mobilnych. Problem do wejścia do meczu w PUBG i CoD Mobile

Jesli działa poprzez wifi to musi być problem w ustawienaich APN. @Mario2115 sprawdz w ustawieniach APN Internet czy łaczysz się poprzez ipv6 czy ipv4? 

Pozdrawiam 🙂