Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z serwerami EA Sports na Xbox One.

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 2
  • 1

Problem z serwerami EA Sports na Xbox One.

@Artur zmieniłem wszystko w poniedziałek zgodnie z instrukcjami. Bez zmian, bez poprawy. Dzisiaj jest piątek, a NAT dalej zamknięty, jakość połączenia również bez zmian.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Problem z serwerami EA Sports na Xbox One.

@miroslav1, a na konsoli w Ustawieniach, gdy wybierasz Przetestuj połączenie sieciowe oraz Przetestuj połączenie dla wielu graczy nie znajduje żadnych problemów? Rozumiem, że odświeżałeś tu NAT przez wybranie Przetestuj typ translatora NAT?
Jeśli tak to wejdź w Ustawienia > Ustawienia zaawansowane i zerknij co tam masz. U mnie DNS to 192.168.1.1, IPv4 oraz port 3074.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 2
  • 1

Problem z serwerami EA Sports na Xbox One.

@Artur zdążyłem usunąć te ustawienia i pokombinowałem po swojemu... Już chyba nawet wbrew logice.

Wrzuciłem konsolę ponownie do dmz, usunąłem dopisek BEZ_OCHRONY-, otworzyłem chyba wszystkie porty jakie się dało, w konsoli zmieniłem dns ręcznie na 192.168.1.1 (wcześniej miałem ustawiony dns google - 8.8.8.8), potem otworzyłem port 50512 i ustawiłem ręcznie w konsoli port 50512 (wcześniej był 3074). Zrestartowałem konsolę ii.... nat otwarty 😛 Po uruchomieniu ponownym routera nadal jest otwarty, więc oby tak zostało. Teraz zapewne będę mógł szybciej wyszukiwać przeciwników (bo będzie ich po prostu większa ilość), ale nie sądzę, by to rozwiązało problem ze stabilnością połaczenia 🙂 Zobaczymy.  


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Problem z serwerami EA Sports na Xbox One.

O! To też może być patent, super, że działa i dzięki, że dałeś znać. Za parę dni, aby mieć pewność, że śmiga, przygotujemy krótki poradnik jak radzić sobie z NATem na XOne i Neo i jeśli pozwolisz - przyślę do Ciebie projekt wpisu na podstawie Twoich doświadczeń, abyś potwierdził co u Ciebie zadziałało 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Problem z serwerami EA Sports na Xbox One.

Też można znaleźć wiele porad na tej stronie  https://support.xbox.com/pl-PL/xbox-one/networking/network-ports-used-xbox-live


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Problem z serwerami EA Sports na Xbox One.

@miroslav1
jeżeli uważasz, że któraś z odpowiedzi zasłużyła na wyróżnienie w tym temacie, to - śmiało! - możesz skorzystać z...

Pokaż szczegóły
z takiej pięknej zasady społecznościowej Emotikon: Szczęśliwy
agitacja.jpg

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 4
  • 0

Problem z serwerami EA Sports na Xbox One.

Panowie aby przekierowania i UPNP działały jak powinny to w zaawansowanych w routerze trzeba przestawić Firewalla(zapora ogniowa) na tryb "niski", jedyne co sprawiło że serwery EA zaczęły działać na PS4 🙂