Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z połączeniem internetowym w grze Roblox

Highlighted

Poziom 9, Poszukiwacz
  • 4
  • 7
  • 0

Witam, od 2 dni miewam problemy z połączeniem w grze o nazwie Roblox. Nic nie było zmieniane w ustawieniach sieci, reset routera przepięcie do innego wejścia także nie dawało oczekiwanych skutków, po reinstallu gry i usunięciu plików gry z appdaty także nic nie dało. Co ciekawe nie jestem jedyny, od paru tygodni na portalu (downdetector roblox) możemy zauważyć dość ciekawe wypowiedzi internautów na temat podmiotu Orange.Prosiłbym o szybką i sprawną pomoc, Życzę miłego wieczoru

Filip19061

6 ODPOW. 6
Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5440
  • 9801
  • 144

@Filip19061 czy próbowałeś łączyć się z innym serwerem tej gry?

Highlighted

Poziom 9, Poszukiwacz
  • 4
  • 7
  • 0

Owszem generalnie z początku myślałem że to wina serwera więc zacząłem sprawdzać na innych. Co okazało się ten komunikat wyskakuje mi na jakimkolwiek serwerze.

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5440
  • 9801
  • 144

@Filip19061 czy na routerze zmieniany był poziom zabezpieczenia firewall na średni lub niski?

Czy gra ma wytyczne co do otwartych portów?

Highlighted

Poziom 9, Poszukiwacz
  • 4
  • 7
  • 0

@ketrasaNie, na routerze nie był zmieniany poziom zabezpieczenia firewall. Odnośnie wytyczne co do otwartych portów występują.

Highlighted

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 1
  • 1
  • 0

U mnie też przez Neostradę nie działa Roblox. Nic nie było zmieniane w ruterze wcześniej ok miesiąc temu wszystko działało a teraz gra nie chce się załadować. Mobil-nie jak połączę się telefon z komputerem  przez wi fi to działa .I nie wiem w czym jest problem?

Highlighted

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 1
  • 1
  • 0

Ja już się borykam z tym problemem od dobrych dwóch tygodni. Wcześniej gra działała normalnie, bez zarzutów. Zgłoszone też na stronie downdetector roblox i http://issitedownrightnow.com/status/pl/roblox.com Nie mogę się połączyć z żadnym serwerem, resetowałem router, komputer zaktualizowany, DNS w porządku, próbowałem odinstalować i zainstalować ponownie, ale dalej to samo. Na żadnej grze roblox nie ładuje się, wciąż łączenie z serwerem (joining server). Temat ciągnie się już długo, inni użytkownicy też mają ten sam problem. Może ktoś wie, jak to rozwiązać? Czy kontakt z Orange pomoże? Czy ktoś próbował działać w Orange?

Stały klinet