Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z połączeniem internetowym w grze Roblox


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

Problem z połączeniem internetowym w grze Roblox

Witam, od 2 dni miewam problemy z połączeniem w grze o nazwie Roblox. Nic nie było zmieniane w ustawieniach sieci, reset routera przepięcie do innego wejścia także nie dawało oczekiwanych skutków, po reinstallu gry i usunięciu plików gry z appdaty także nic nie dało. Co ciekawe nie jestem jedyny, od paru tygodni na portalu (downdetector roblox) możemy zauważyć dość ciekawe wypowiedzi internautów na temat podmiotu Orange.Prosiłbym o szybką i sprawną pomoc, Życzę miłego wieczoru

Filip19061

12 ODPOW. 12

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Problem z połączeniem internetowym w grze Roblox

@Filip19061 czy próbowałeś łączyć się z innym serwerem tej gry?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

Problem z połączeniem internetowym w grze Roblox

Owszem generalnie z początku myślałem że to wina serwera więc zacząłem sprawdzać na innych. Co okazało się ten komunikat wyskakuje mi na jakimkolwiek serwerze.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Problem z połączeniem internetowym w grze Roblox

@Filip19061 czy na routerze zmieniany był poziom zabezpieczenia firewall na średni lub niski?

Czy gra ma wytyczne co do otwartych portów?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

Problem z połączeniem internetowym w grze Roblox

@ketrasaArturNie, na routerze nie był zmieniany poziom zabezpieczenia firewall. Odnośnie wytyczne co do otwartych portów występują.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Problem z połączeniem internetowym w grze Roblox

U mnie też przez Neostradę nie działa Roblox. Nic nie było zmieniane w ruterze wcześniej ok miesiąc temu wszystko działało a teraz gra nie chce się załadować. Mobil-nie jak połączę się telefon z komputerem  przez wi fi to działa .I nie wiem w czym jest problem?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Problem z połączeniem internetowym w grze Roblox

Ja już się borykam z tym problemem od dobrych dwóch tygodni. Wcześniej gra działała normalnie, bez zarzutów. Zgłoszone też na stronie downdetector roblox i http://issitedownrightnow.com/status/pl/roblox.com Nie mogę się połączyć z żadnym serwerem, resetowałem router, komputer zaktualizowany, DNS w porządku, próbowałem odinstalować i zainstalować ponownie, ale dalej to samo. Na żadnej grze roblox nie ładuje się, wciąż łączenie z serwerem (joining server). Temat ciągnie się już długo, inni użytkownicy też mają ten sam problem. Może ktoś wie, jak to rozwiązać? Czy kontakt z Orange pomoże? Czy ktoś próbował działać w Orange?

Stały klinet


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Problem z połączeniem internetowym w grze Roblox

Dzień dobry, Prosze rozsyłać dalej tą insturkcje sam szukałem
tego od miesiąca i znalazłem rozwiązanie.

1 wpisujemy w przeglądarke: 192.168.1.1
powinno być wpisane Admin i poniżej insturkcja gdzie znaleść hasło
2 klikamy byle gdzie najlepiej Modyfikuj
3 wchodzimy w zakładke zaawansowane
4 połączenia z internetem (po lewej stronie)
5 zaznaczamy wymuś połaczenie IPv4 i zapisujemy
6 możecie podziękować 😄


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Problem z połączeniem internetowym w grze Roblox

U mnie niestety to nie zadziałało. Roblox dalej nie działa. Orange postanowiło zablokować co się da a najlepsze jest to że nie ma tam nikogo kto jest w stanie pomóc.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problem z połączeniem internetowym w grze Roblox

@MagdaW81 a masz internet na kartę, czy adsl/vdsl/światłowód?