Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z połączeniem funbox3.0

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 21
  • 53
  • 1

Problem z połączeniem funbox3.0

Po rozmowie z konsultantem dostałem SMS hasło do zalogowania ale nie przechodzi uwierzytelnienia, na funboxie dalej świeci się czerwona dioda od internetu. Doradził mi wymianę sprzętu mimo że mówiłem że dopiero co zamontowałem go i przez kilka h internet jako tako był. Stwierdził że w takim razie temat przenosi na techników a ja mam czekać. W ramach rekompensaty doładowali mi 20gb telefon żebym mógł zrobić hotspota. Ręce mi opadają już 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12914
  • 53075
  • 611

Problem z połączeniem funbox3.0

@AfGaN1939  to nie jest jednoznaczne uszkodzenie. Jeszcze w weekend...wydaje mi się, że dopiero jutro coś zrobią.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problem z połączeniem funbox3.0

Przypomniała mi się taka sama sytuacja jak jeszcze miałem FB 3.0 co u kolegi @AfGaN1939 ale po rozmowie z Maksiem dostałem nowe hasło do neo i problem się rozwiązał, więc tu technicy tylko coś zaradzą ale dopiero jutro. Ewentualnie spróbowałbym jeszcze resetu do fabryki.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22018
  • 179

Problem z połączeniem funbox3.0

@AfGaN1939też bym spróbował jeszcze raz resetu do fabryki, tak jak sugeruje @slav72 . Nie masz nic do stracenia. Jeśli sprzęt jest sprawny i poprawnie zarejestrowany u operatora to te hasła przesłane SMSem są Ci właściwie niepotrzebne, FB same zaciągają te dane od operatora. Tylko jeśli miałbyś swój modem to te dane byłyby Ci niezbędne. Teoretycznie oczywiście jest gdzie to wpisać w konfiguracji FB3 ale w praktyce nawet technicy przy instalacji tego nie robią w ten sposób. Więc jeśli sposób z resetem do fabryki nie działa to coś jest nie tak i tylko żywy konultant może pomóc.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 21
  • 53
  • 1

Problem z połączeniem funbox3.0

Reset do fabryki nic nie daje, a Max nie chce mi dać hasła 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problem z połączeniem funbox3.0

@AfGaN1939  czyli niestety pozostaje czekać do jutra na pomoc techniczną.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 21
  • 53
  • 1

Problem z połączeniem funbox3.0

Jedyny reset na jaki reaguje to odłączenie prądu, na przycisk reset brak reakcji. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22018
  • 179

Problem z połączeniem funbox3.0

@AfGaN1939napisał(-a)

@j131  pusto w tej zakładce mam.

 

Nie pytałem czy masz coś w zakładce UPnP tylko czy masz włączone UPnP. Ale to nieistotne, skoro zerwał ci sesję to oczywiście najpierw ten problem musisz naprawić.

 

@AfGaN1939zaraz zaraz: reset do ustawień fabrycznych to chyba nie jest "wciśnięcie przycisku reset". IIRC trzeba FB wyłączyć, przytrzymać przycisk reset i wtedy włączyć. Ale może mi się coś pokręciło. Tak czy owak przycisk reset trzeba przytrzymywać dość długo żeby zadziałał.

________________
* Scalenie wpisów – moderator Kinga


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 21
  • 53
  • 1

Problem z połączeniem funbox3.0

Długi reset zmienił tylko tyle że wywalał błąd z światłowodem po czym się znów zresetował i dalej pokazuje problem z internetem. (Czerwone diody)


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12914
  • 53075
  • 611

Problem z połączeniem funbox3.0

@AfGaN1939  niestety zdalnie nie zdiagnozujemy. Mieliśmy przypadek serii modemu uszkodzonych (właśnie FB3)