Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z internetem - Origin


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem z internetem - Origin

Kilka dni temu zacząłem mieć problemy z logowaniem się do Origin. Jest napisane "logowanie online jest w tym momencie niemożliwe". Cały czas mam internet, ciągle z niego korzystam. Wyłączyłem zapory, antywirusa, robiłem skanowanie, czyszczenie zbędnych plików i nic. Czytałem na forach, że w większości przypadków wina leży po stronie dostawcy internetu. Dodam, że na telefonie przy nazwie Wifi jest widoczna kłódka. Z góry dziękuję za pomoc. 

13 ODPOW. 13

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z internetem - Origin

Ten sam problem, niestety. Orange i EA przerzucają się odpowiedzialnością. Jedni twierdzą, że EA poblokowało losową pulę IP, drudzy - że coś walnęło po stronie orange. Jeśli dowiesz się czegoś więcej, napisz proszę tutaj. Od wczoraj szukam rozwiązania problemu i na razie nic...


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 12
  • 0

Problem z internetem - Origin

Mi przedwczoraj pomógł restart routera, niestety dzisiaj problem znowu występuje - restart routera nie pomaga. Kontaktowałem się z Orange w tej sprawie, podobno technicy pracują już nad rozwiązaniem problemu. 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 12
  • 0

Problem z internetem - Origin

Jeszcze taka dygresja, problem dotyczy nie tylko Orange w Polsce, ale również Orange we Francji. 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Problem z internetem - Origin

Ciągle zbieramy przypadki takich problemów i weryfikujemy. Prawdopodobnie na IPv6 działa.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Problem z internetem - Origin

Mam ten sam problem co koledzy powyżej, niemożliwość logowania się nawet przez przeglądarkę pomimo iż mam aktywne IPv6.


PS:  Wejdźcie na 192.168.1.1  > zakładka zaawansowane > Połączenie z internetem > podajcie dane do logowania jeszcze raz i dajcie zapisz, na razie u mnie działa.  


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z internetem - Origin

Problem leży ewidentnie po stronie Orange. Podłączyłem chwilowo internet z Play-a i wszystko zadziałało od razu. Liczę na szybkie rozwiązanie problemu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z internetem - Origin

Jeśli ktoś czyta wpisy z forum, to radzę poczytać zgłoszenia na skrzynkę abuse@tpnet.pl i podjąć odpowiednie działania.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 12
  • 0

Problem z internetem - Origin

Logowanie do Origin już działa, jednak zawartość klienta nie wyświetla się poprawnie (wstawiam załącznik). Można uruchomić grę poprzez zwykłą ikonkę, tryb online Battlefield 1 działa, wczoraj nie działał i trzeba było użyć VPN na Niemcy. Nie zmienia to faktu że problem z logowaniem dalej występuje, mi udało się zalogować po kilkunastu minutach prób i błędów z restartowaniem routera i dodawania końcówki IPV6 - która nic nie daje (co nie zmienia faktu że jest nadal sporo problemów i tak od 4-5 dni). 


Przechwytywanie.PNG
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem - Origin

@AzureA tak z ciekawości jaki masz IP od Neo ?