Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z grami online funbox6


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5371
  • 21522
  • 173

Problem z grami online funbox6

@firek2304... wpisałeś i?...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 29
  • 0

Problem z grami online funbox6

Pokaż szczegóły
Sorki za moją niewiedzę ale czy tak jest poprawnie? IMG_20210415_173818.jpg


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5371
  • 21522
  • 173

Problem z grami online funbox6

@firek2304: wydaje mi się że nie wszystko przepisałeś za @-brtk- ... Ale zdecydowanie jesteś we właściwym miejscu. Idea jest taka że te "numerki" czy raczej liczby muszą być widoczne "na zewnątrz" Twojej sieci stąd wpisujesz je w pierwszej kolumnie. Ponieważ chcesz (popraw mnie @-brtk-  jeśli się mylę), żeby twoja PS5 dostawała połączenia wg. tej samej numeracji którą eksponujesz na zewnątrz to tak, w drugiej kolumnie wpisujesz te same liczby co w pierwszej. Nie jestem pewien czy to jest najprostsza metoda osiągnięcia efektu końcowego ale powinna zadziałać. W kolejnej kolumnie jest protokół i nazwa urządzenia - tu jest OK.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 29
  • 0

Problem z grami online funbox6

Trochę mi głupio już was pytać ale albo wasze odpowiedzi są różne albo ja nie umiem czytać ze zrozumieniem. z tego co napisał @j131  wnioskuję że powinienem wpisać do dayz TCP 2302,27015,27016,27017,27018,27019... aż do 30 i dalej 27036,27037 i to samo z UDP. Albo tylko tak jak napisałeś ty @slav72 TCP 2302,27015,27036. i tak samo z UDP. Wybaczcie mi ale aż mi moja kryształowa kula przepaliła od tych cyferek jak to napisał kolega @j131 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5371
  • 21522
  • 173

Problem z grami online funbox6

@firek2304faktycznie obaj z @slav72  napisaliśmy trochę inaczej, problem polega na tym że żaden z nas nie ma pojęcia o konfiguracji PS5 i zgadujemy które porty do czego powinny być przekierowane. Natomiast kolega @-brtk- jest specem w tej dziedzinie i na pewno radzi dobrze tylko jest oszczędny w komentarzach. Ja wiem że to trochę dużo pisania ale zrobisz to raz i będzie działało. Nie bój się próbować tylko nie rób tego "na ślepo".


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Problem z grami online funbox6

@firek2304  edytowałem mój poprzedni post, gdyż mogłem nim wprowadzać w błąd (sorki), ponadto tak jak mówi @j131  konfiguracja pleja to nie nasz konik 😉.

Teraz lepiej abyś prowadził konwersację ze znawcą czyli @-brtk-  (nie zapomnij podczas pisania wstawiać nicka osoby do której się zwracasz z zapytaniem, to ułatwi i będzie sygnałem od kogo chcesz uzyskać pomoc) 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 29
  • 0

Problem z grami online funbox6

@slav72 @j131 działam dalej. Te porty które wysłał kolega @-brtk- też znalazłem na necie tylko nie wiedziałem jak je wpisywać. Teraz trochę mnie pokierowaliście i mniej więcej wiem o co w tym chodzi i gdzie co wpisać. Zatem walczę dalej


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problem z grami online funbox6

Nie jestem specem. Porty od PS'a są od połączenia z PS Network a te drugie od samej gry, którą podałeś że grasz. Wywalać może jeśli coś jest z połączeniem nie tak albo wina samych serwerów gry. Trzeba najpierw zrobić podstawy jak wyłączenie IPv6 i odblokowanie portów, potem można szukać przyczyny gdzie indziej.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 29
  • 0

Problem z grami online funbox6

@-brtk- niestety przekierowanie portów nie pomogło. Problem dalej występuje. Wydaje mi się że problemy są głównie lub tylko na serwerach angielskich. Przy amerykańskich problemu nie zaobserwowałem. Dzięki mnie to że na fanbox3 takich problemów nie bylo


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problem z grami online funbox6

A Twoich znajomych nie wywala? Bo jak masz problem z jedną gra, to nie jest raczej problem z routerem czy samym PS5