Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z LoL/CS:S


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Problem z LoL/CS:S

@Piotrekk85  Widziałeś chociaż jego skoki pingów? Ludzie w latach 90tych na dial-up mieli lepsze pingi niż @Anonim  ma na światłowodzie Orange. Chyba coś jest nie tak i problem jest z siecią. Do tego pisał że laguje mu youtube, a to chyba już nadaje się do UKE? Problem jest poważny, to nie jest jeden jakiśtam serwer, tylko cała sieć szwankuje u Stefcia.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z LoL/CS:S

Swoją drogą, na początku router brzegowy był inny, działało to w pewnym stopniu lepiej (nie idealnie, ale przynajmniej nie lagowało tak YouTube ani gry). Teraz od jesieni zmienił się pierwszy hop i od tej pory dość regularnie mam problemy. Całe szczęście, że mam nieograniczony VPN - bo inaczej nic by się nie dało wieczorem zrobić.

 

Nawet na moim iPhone po 5GHz Wi-Fi często zdarza się, że strony typu onet, wp - po prostu nie ładują się w pełni dopóki kilka razy nie odświeżę. YouTube natomiast działa w miarę znośnie, może dlatego że korzystam często z LTE - chociaż to ta sama (jeszcze, niestety) sieć. Więc już sam tego nie rozumiem. 

Niby Speedtest pokazuje pełne 100 Mbps i dość niski ping. Ale co z tego, skoro rzeczy, z których korzystam najczęściej po prostu nie działają tak, jak powinny - czyli o każdej porze dnia i nocy tak samo płynnie. A nie, że rano korzystam jak król, a wieczorem jak żebrak... 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Problem z LoL/CS:S

@Anonim  Tak myślałem że ten pierwszy hop po funboxie powoduje problemy, od niego zaczynają się wszystkie skoki pingów i utraty pakietów. Problem jest ewidentnie po stronie Orange, i to nadaje się do UKE bo szwankuje cała sieć, nie tylko ping w grach.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z LoL/CS:S

Jest grudzień, dużo "niedzielnych" klientów korzysta z usług. Niby od 20 października jest obowiązkowe rejestrowanie uszkodzenia przez doradców biura obsługi na problemy z pingiem. A co jak było, można poczytać. Próbuj reklamację złożyć ale dopiero po Wigilii będzie lepiej...
Anonim

Nie dotyczy

Problem z LoL/CS:S

@Banan9 to fakt, często przy monitorowaniu połączenia właśnie ten pierwszy powoduje większość problemów - bo od niego wszystko wychodzi dalej, a skoro na nim już są skoki i utraty, to dalej nie będzie lepiej. 

 

@Piotrekk85 Będę próbował, bo to jest po prostu nie do wytrzymania. Chcę sobie pobrać nową grę na Steam - to mam problemy, jeśli robię to od około 19-20. Chcę sobie pograć, na spokojnie bez VPN w tle (jak mnie Steam z tym namierzy to dostaję bana na konto na stałe, tak btw.) to nie mogę. 

No i ten YouTube - niektóre filmy chodzą okej, niektóre nie. Pech chce, że jak mi na jakimś bardzo zależy - to jest buforowanie na poziomie 1.5-3 Mbps.... Nie da się wtedy tego po prostu oglądać.... 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Problem z LoL/CS:S

@Anonim  Ja Ci szczerze współczuję bo o ile u mnie Orange działa kiepsko, to u Ciebie jednak problem jest większy. Ja bym się pochlastał gdybym nie mógł nawet nic obejrzeć na youtubie albo normalnie korzystać z internetu wtedy kiedy chcę. Wszak płacimy abonament, nikt nic nam za darmo nie daje, więc wymagamy jakości. U mnie chociaż youtube działa ok niezależnie od pory dnia... ale nie zawsze tak było, pod koniec 2017 i przez większość 2018 roku też miałem ogromne problemy z oglądaniem treści na youtubie.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z LoL/CS:S

Mam nadzieję, że UKE coś zrobi... Jeśli nie, to już będę najbliższe prawie 2 lata skazany na korzystanie z VPN i LTE z innej sieci. No nic, gapowe się płaci. Przynajmniej wiem, jakiego operatora unikać. Teraz prawie o 1 w nocy YouTube działa pięknie... szkoda, że tylko w takich godzinach.. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z LoL/CS:S

A jakiś inny operator daje gwarancję pingu w porównywalnej cenie? Takie są usługi masowe.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Problem z LoL/CS:S

@Piotrekk85żaden operator nie daje gwarancja pingu


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problem z LoL/CS:S

Nie dyskutujcie na temat pingu z Piotrkiem, bo to nie ma sensu.

Żaden operator dla usług masowych, dla zwykłego Kowalskiego nie gwarantuje pingu, ale też stara się dostarczyć usługę na jakimś poziomie, a poziomu Orange nikomu nie dotrzymuje w kwestii gier online. Mój znajomy po zmianie na T-Mobile przestał narzekać na ping w grach. Da się? Da się. Ja w UPC też nie narzekam. Da się? Da się. Ale dla Piotrka zawsze to dostawca serwera jest zły, bo nie zapłaci Orange by ono miało do niego bezpośredni styk.