Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ping na poziomie 200-400 csgo


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Ping na poziomie 200-400 csgo

Mój problem pojawił sie wraz z wejściem nowej umowy na mocy której mam usługę Orange love . Poprzednia umowa zawierała telefon stacjonarny i neostrade do 10Mb/s. Podczas tej dwuletniejdwuletniej umowy miałem stały ping w granicach 60-90 w zależności od serwera i prędkość transferu 8-10Mb. Problem pojawił się w momencie zmiany technologii usługi, czyli zmieniono moje łącze telefoniczne z wersji analogowej na cyfrową (o ile dobrze to nazwałem). Teraz telefon stacjonarny musi być podłączony do linii przez liveboxa(wersja 2.0). Generalnie od tego czasu prędkość w ciągu dnia rzadko dochodzi do 3Mb/s natomiast ping zazwyczaj oscyluje w granicach 60-90ms jeśli chodzi o speedtest. Przez około tydzień użytkowania zaobserwowałem że po północy dało się połączyć z serwerami gdzie ping był na poziomie 70/80ms, ale w dzień to było praktycznie niemożliwe. Stąd moje pytanie czym to może być spowodowane skoro przez dwa lata nie było kompletnie żadnych problemów ?

1 ODPOWIEDŹ 1
Anonim

Nie dotyczy

Ping na poziomie 200-400 csgo

@Exodia Sama zmiana technologii telefonu nie wpływa na działanie Internetu czy pingu. Sprawdź, czy w loginie nie masz /ipv6 chyba lepszym rozwiązanie będzie kontakt z BOK lub zgłoszenie przez konto Mój Orange.