Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange-kiepski do gier online ;/


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange-kiepski do gier online ;/


@pawel__bnapisał(-a)

@Piotr93 
Puść tracert do 155.133.230.36 


@Piotr93 @ I co z tym tracertem do serwera o który prosił pawel?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 76
  • 0

Orange-kiepski do gier online ;/

u mnie 32 ms, zawijas przez Hamburg do Warszawy,

lub przez Frankfurt 48 ms

 

czyli jednak lipa na oficjalnym

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange-kiepski do gier online ;/

Bo to nie jest oficjalny serwer Valve co wkleiles.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Orange-kiepski do gier online ;/

Valve swoje oficjalne serwery na EU ma w Niemczech, Szwecji, Hiszpanii i we Francji. Przynajmniej tam spotkałem. Więc na oficjalnych wiadomo że będzie większy niż na Polskim. Ja na serwerze w Hiszpanii mam ping około 35. Na polskim najniżej miałem 2, najwyżej 13


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange-kiepski do gier online ;/

Valve ma serwery też w Warszawie i Luxemburgu.

Z Orange do serwera z Warszawy nie mogłeś mieć tak mało ms, bo do warszawskiego Valve, trasa leci przez zagranicę, czyli idzie z Polski do Niemiec, by potem znowu wrócić do Polski - Warszawy, stąd ping jest w okolicy 50ms.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Orange-kiepski do gier online ;/

Ale ja mówię o serwerach prywatnych na różnych hostingach. A że Valve ma oficjalne serwery w Warszawie i Luxemburgu, to nie widzialem 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 209
  • 387
  • 0

Orange-kiepski do gier online ;/

Ktoś poda IP do warszawskiego serwera VALVE  dla CS:GO? Nie mam aktualnie wydajnego kompa pod ręką bo bym sprawdził w grze IP, ale nie da rady ze względu na stary sprzęt. Nawet menu CS:GO mi się nie uruchomi...

A i zawsze grałem w trybie zwykłym, nie meczowym, więc pewnie potrzebowałbym IP do różnych serwerów VALVE dla Warszawy.

Czy ktoś po pinguje serwery VALVE na Orange Światłowód? Jestem ciekawy czy coś się polepszyło. Mam prawie 2021 rok.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange-kiepski do gier online ;/

Przykładowy oficjalny serwer dla Wawy 155.133.230.36, na pewno nic się nie zmieniło.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Orange-kiepski do gier online ;/

Nic się nie zmieniło połaczenia z serwerami w PL nadal są realizowane tranzytem przez Niemcy opentransitem lub telią:


Zrzut ekranu 2020-12-14 131621.png

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Orange-kiepski do gier online ;/

gtx 1650 16gb ramu 3200hz x2 kości intel i5 10gen. w tabeli widzę 50 ms, a w cs go na net_graph pokazuje mi 90-100ms. testowane na gorszym i lepszym sprzęcie, więc to wina zasięgu. o skokach pingu to już nie wspomne, a speed testy zaklamane ponoć 20 ms i 13 mb/s pobierania, jasne... ps. było zgłaszane kilkukrotnie. Mieli przyjechać i to naprawić, gdzie przez prawie rok nie widzę żadnych zmian