Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange 10mb/s opinie


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Orange 10mb/s opinie

@ketrasaArtur 

Do wymuszania agregacji na B525 korzystaj z huaCtrl na Androidzie, polecam, świetna apka, nie wiem jak działa z HManager, chyba że masz tam jakiś niezmodernizowany BTS albo tylko pasmo 800Mhz, nie zagreguje pasm z dwóch rożnych BTS w Orange

ewentualnie możesz spróbować LTEHMonitor pod Windows (dużo bardziej rozbudowana niż LTE Watch H)


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 69
  • 0

Orange 10mb/s opinie

@byczyn_86 Odpaliłem dziś tę kartę Orange, włożyłem do tel, zrobiłem hotspot no i w grze 100 ms + ciągłe skoki, więc mega średnio. Pytanie czy na lepszym routerze było by lepiej albo czy ten stacjonarny internet by działał lepiej


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange 10mb/s opinie

@spikuu23 jak masz możliwość, to sprawdź, popytaj który z sąsiadów ma Neo i dogadają się, aby protestować i sprawdzić osiągi. 

W przypadku internetu mobilnego, w godzinach szczytu będą skoki ping-u. Uważam, że przy Neo może być jeszcze gorzej. Bez obciążenia neo może mieć ping w okolicach 20 ms, z obciążeniem (wystarczy samo pobieranie) może już skoczyć w okolice 80-100ms.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Orange 10mb/s opinie

@ketrasaArtur @spikuu23  Nie można przesądzać z góry. Zamów przez net z możliwością odstąpienia. Ustał dokładnie zasady, abyś mógł się powołać na infolinię i na regulamin zwrotu sprzętu i niedziałającej poprawnie ( jeśli nie spełni Twoich oczekiwań) Neostrady. ADSL ma jeden problem z pingami. Parametr interleave dept ( o czym pisał jeden z użytkowników) i nie da rady praktycznie ustalić tego na indywidualnym poziomie. Stąd opóźnienia i skoki

 Testuj i opisuj jak się sprawuje


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 69
  • 0

Orange 10mb/s opinie

@agat13 @ketrasaArtur
Ok rozumiem, wezmę usługę raczej z możliwością odstąpienia i wszystko opisze 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Orange 10mb/s opinie

Grałem kiedyś na Neo do 10 Mbit, w League of Legends ping był pomiędzy 60-80, ale samo łącze jest takie sobie. Spowalnia w nocy, często gubi pakiety, na mobilnym powinieneś mieć podobne pingi, ja mam okolice 70.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 69
  • 0

Orange 10mb/s opinie

@TheEcki 
Czyli ten stacjonarn packet losty i średnie działanie, a ten mobilny lepiej? w sensie bez packet lostów. Zależy mi to właśnie głownie do grania w lola 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Orange 10mb/s opinie

@spikuu23 Niestety nie przewidzisz. Nie ma reguły. To inne regiony, inny węzeł, inna linia inny modem. Tylko testy...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Orange 10mb/s opinie

Jak masz kartę Orange w telefonie to zobacz aplikacje NeMonster i wyślij mi parametry swojego LTE.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Orange 10mb/s opinie

@TheEcki Lekka korekta : NetMonster