Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Hostowanie serwera

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Hostowanie serwera

Witam, mam pytanie co do hostowania serwera w grze online, czy usługa Orange VPN do tego wystarczy? Czy jest wymagany Orange VPN statyczny? Mój router to huawei-b315

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Hostowanie serwera

@patryko wystarczy Orange VPN, ale ze względu, że przy tej usłudze IP będzie zmienne, trzeba podawać co jakiś czas nowe IP lub skorzystać z DynDNS.

W przypadku Orange VPN Statyczny, będzie stale IP. Można przetestować najpierw tańsza wersję VPN, sprawdzić, czy będzie odpowiednie, jak nie, to w każdej chwili można wybrać wersję droższą.

Poza tym uważam, że internet mobilny jest za słaby do gier. Wszystko zależy od obciążenia nadajnika. Do tego router B315 działa tylko na jednym paśmie LTE. Do grania pasowałby router z agregacja pasm.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Hostowanie serwera

@patryko wystarczy Orange VPN, ale ze względu, że przy tej usłudze IP będzie zmienne, trzeba podawać co jakiś czas nowe IP lub skorzystać z DynDNS.

W przypadku Orange VPN Statyczny, będzie stale IP. Można przetestować najpierw tańsza wersję VPN, sprawdzić, czy będzie odpowiednie, jak nie, to w każdej chwili można wybrać wersję droższą.

Poza tym uważam, że internet mobilny jest za słaby do gier. Wszystko zależy od obciążenia nadajnika. Do tego router B315 działa tylko na jednym paśmie LTE. Do grania pasowałby router z agregacja pasm.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Hostowanie serwera

Ok, dziękuje za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanie - czy usługa Orange VPN jest związana z przekierowywaniem portów w routerze? Ponieważ po skonfigurowaniu portów od 2302 do 2306 w protokole UDP nadal pozostają zamknięte. Otwartość portów sprawdzałem programem ''Port Forward Network Utilities''. W załączniku przesłałem ustawienia routera


Inkedpobrane_LI.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Hostowanie serwera

@patryko  jeśli nie masz Orange VPN, to większość portów jest zamknięta i dostęp zdalny też nieobecny.