Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

CS:GO za darmo i z trybem Battle Royale.


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

CS:GO za darmo i z trybem Battle Royale.

Zainspirowany podpisem @Wojciecha i jednocześnie w celu informacyjnym zakładam ten wątek. CS:GO - jedna z najbardziej topowych gier ostatnich lat, dostępna jest od wczoraj w pełni za darmo na platformie steam. Dodany został również tryb znany z popularnych ostatnimi czasy battle royali: Danger Zone. Tu pytanie do graczy: jak zareagowaliście na taką wiadomość? Czy tworzenie takiego trybu pod trendy do starego silnika source ma sens? Jestem bardzo ciekaw Waszych opinii 😉

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

CS:GO za darmo i z trybem Battle Royale.

@Rafał, uprzedziłeś mnie w trakcie tworzenia posta z pytaniem do @WojciechEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

CS:GO za darmo i z trybem Battle Royale.

Ten BR to jakieś nieporozumienie, wygląda to tak jakby robili to z 1 dzień 🙂

 

A Free2Play to gwóźdź do trumny tej gry, będzie jedna wielka parodia a nie gra, sami cheaterzy.. 😉 Nie ominie to nawet lig typu Faceit, bo za darmo będzie można też tam grać do czasu zbanowania konta, będą tylko uprzykrzać grę.. 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

CS:GO za darmo i z trybem Battle Royale.

Free2play to przyszłość...

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

CS:GO za darmo i z trybem Battle Royale.

Przyszłość, której wolałbym nie zobaczyć. No, ale z drugiej strony, to takie ciągle narzekanie, że "kiedyś to było" też jest lekko przesadzone. Prawda jest taka, że obecne gry mnie niezbyt interesują, ale jeśli mam być szczery to nie do końca jest nawet tak, że daje im szansę, bo ogółem gry mnie strasznie szybko nudzą.

 

 

Co do CS:GO, w młodości lubiłem grać w Counter Strike. W go miałem okazję dawno temu spróbować. I dla mnie ta  gra to było takie jedno wielkie nic. A, że komputera to juz tak dawno nie włączalem, że już nawet nie pamiętam chyba jakie mam hasło (lol, serio mogę nie pamiętać) to z (not)freetoplay nie skorzystam. Swoją drogą, to jedna z tych darmowek typu pay2win?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

CS:GO za darmo i z trybem Battle Royale.

Fajny pomysł na popularyzację CS:G0, oczywiscie istnieje ryzyko ze pojawi sie duzo dzieciakow ale chyba dobry krok ze strony Valve...tylko co dalej w kwestii routingu do Valve? 😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

CS:GO za darmo i z trybem Battle Royale.

@pawel__b mam w CS:GO przegrane pare K godzin, mam go od premiery, wcześniej zawzięty gracz CS'a 1.6, też pare K godzin. Wczoraj z ciekawości zagrałem 2 Matchmakingi, w dwóch były tzw. kręciołki, pierwszą grę dograłem do końca, by nie dostać bana na nastepną grę, z drugiej wyszedłem po 5 rundach, bo szkoda było mojego czasu.

 

Jak na razie jedyny sens by pograć w tą grę, to jakiś publiczny serwer z adminami, jakiś deadmatch by potrenować skilla albo jak chce się zagrać drużynówkę, to tylko Faceit/ESEA, a Faceit to tylko premium, bo już dochodzą mnie słuchy, że na nonpremium łażą też odpały. Teraz to nie problem założyć sobie nowe konto steama i zainstalować grę i założyć nowe konta w ligach by popsuć komuś grę. 

 

Teraz tylko obserwować, mimo że VAC jest bardzo słabym antycheatem, ile będzie kont banowanych za wspomagacze. Na pewno będzie więcej niż przed F2P, bo zawsze coś tam trzeba było zapłacić.

 

Ciekawi mnie też jedna sprawa, osoby co sprzedawały Gifty do CS:Go chyba już sobie mogą te gifty wyrzucić do kosza 😄

 

A na odpowiedź w kwestii routingu nie masz co liczyć, temat wałkowany od lat i nic się nie dzieje, a nawet pogorszyli ostatnio.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

CS:GO za darmo i z trybem Battle Royale.

@-brtk-

Też pisałem do Orange w tej sprawie (swoim kanałem) ale niestety bez odzewu, chyba mają z tym jakiś problem bo kompletnie nabrałi wody w usta, kolega @karpio też zamilkł

Anonim

Nie dotyczy

CS:GO za darmo i z trybem Battle Royale.

Routing do Valve trzeba poprawiać sobie korzystaniem z VPN, bo Orange ma na to wywalone. Oni skupiają całe siły na liczeniu kasy z zysków, bo poprawianie jakości to nie w ich interesie - trzeba by troszkę więcej wydać.