Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AirBox MW40V - Typ NAT3 na konsoli - (milion prób)

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

AirBox MW40V - Typ NAT3 na konsoli - (milion prób)

Dzień dobry.

Posiadam internet mobilny i mały prostokątny sprzęcik zwany AirBox MW40V.

Wykupiłem VPN za 7zł/msc, skonfigurowałem na każdy możliwy sposób zgodnie z różnymi intrukcjami i jak było NAT3 tak dalej jest. Nie mogę przez to grać i uczestniczyć w czacie w jednej chwili, a sama prędkość również nie rozpieszcza (fluktuacja/utrata pakietów/opóźnienie).

Próbowałem wyłączać już zaporę w routerze, bawić się z DMZ, ustawiłem na ipv4 i w dalszym ciągu to samo.

 

Ma ktoś może jeszcze jakieś pomysły jak tą sprawę ogarnąć?

Z góry dziękuję.

________________
* Przeniesione z działu Modemy i routery – moderator Kinga

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

AirBox MW40V - Typ NAT3 na konsoli - (milion prób)

NAT3 na NAT2 tam nie zmienisz, bardzo uciążliwy w użytkowaniu router, nie dla wymagających użytkowników, do przeglądania netu się nadaje, cena jego to jedyna zaleta, był o nim temat na Forum, zmień na inny jak możesz, najtańszy modem od Huawei, będzie lepszy. Szukałem też w sieci, ale nic tam o tym modelu, nie ma konkretnego, nie dla graczy, to pewne 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

AirBox MW40V - Typ NAT3 na konsoli - (milion prób)

NAT3 na NAT2 tam nie zmienisz, bardzo uciążliwy w użytkowaniu router, nie dla wymagających użytkowników, do przeglądania netu się nadaje, cena jego to jedyna zaleta, był o nim temat na Forum, zmień na inny jak możesz, najtańszy modem od Huawei, będzie lepszy. Szukałem też w sieci, ale nic tam o tym modelu, nie ma konkretnego, nie dla graczy, to pewne 😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

AirBox MW40V - Typ NAT3 na konsoli - (milion prób)


@Anonimnapisał(-a)

NAT3 na NAT2 tam nie zmienisz, bardzo uciążliwy w użytkowaniu router, nie dla wymagających użytkowników, do przeglądania netu się nadaje, cena jego to jedyna zaleta, był o nim temat na Forum, zmień na inny jak możesz, najtańszy modem od Huawei, będzie lepszy. Szukałem też w sieci, ale nic tam o tym modelu, nie ma konkretnego, nie dla graczy, to pewne 😉


A możesz mi proszę wskazać dokładny model routera takiego tańszego, żeby jednak to NAT 2 było? Ja się nie znam, a kupić, żeby dalej nie działało to szkoda 😛


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 22054
  • 181

AirBox MW40V - Typ NAT3 na konsoli - (milion prób)

@Glebissimo 

Będzie drogo lub będzie źle. Na pewno natomiast nie będzie tanio i dobrze.

Osobiście nie testowałem, ale to wygląda rozsądnie:

https://www.asus.com/pl/Networking-IoT-Servers/Modem-Routers/All-series/4G-AC68U/