Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

światłowód do gier


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

światłowód do gier

Nie pozostaje nic innego jak rozwiązać umowę w trybie natychmiastowym. A następnym razem przed zakupem jakiegoś produktu/usługi proponuje poczytać opinie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

światłowód do gier

Umowy z Orange przewidują taki tryb?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

światłowód do gier

Jeszcze 2 screeny gdzie złapałem skoki pingu (lewy górny róg)

1.png

 

2.png


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

światłowód do gier

No i jeszcze jedno - proszę nie patrzeć na fps. Jest 69/70 bo miałem ustawione ograniczenie fps do monitora. Normalnie mam 180-250 fps, więc to nie jest tak że PC za słaby 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

światłowód do gier

W grach FPS nigdy nie ustawiaj fpsow do odświeżenia monitora. Wyłączasz synchronizację i lecisz ile daje komp. Niby ludzkie oko tego nie zauważy, ale płynność lepsza. Tak samo było CSie, tak samo jest w Overwatchu itp.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

światłowód do gier

Wiem wiem, to było niedopatrzenie. Musiałem poszperać w opcjach. Dopiero dzisiaj zakupiłem i zainstalowałem Overwatch i ledwie zagrałem kilka gierek. Gra ok, ale warunki sieciowe nie pozwalają się nią cieszyć.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 16
  • 1

światłowód do gier

tutaj zarówno orange jak i blizzard mogliby sobie podać ręce, na takie warunki finansowe i skalę firm, tak wątły zasięg i warunki serwerowe.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

światłowód do gier

@codplayer  Pewnie znajdą się ludzie którym Overwatch na świetle Orange chodzi dobrze, więc sam widzisz ze u mnie Orange to straszna padaka. Nie wiem dlaczego, ale jest.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

światłowód do gier

No mój znajomy z Konstancina-Jeziorny ma światłowód od Orange i dużo grał w OW, nie narzekał. Teraz przestał grać jak wprowadzili nowe rankedy, gdzie czeka się nieraz na mecz po 30 minut..


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

światłowód do gier

Ciekawe czy mógłbym zrobić refund i jako powód podać ''zbyt kiepskie połączenie internetowe'' 😄 Trochę szkoda mi tych 90zł, ale w sumie mógłbym pograć jak już zmienię neta w grudniu. Co się odwlecze to nie uciecze.