Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

pilot od iwu 200


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

pilot od iwu 200

od dekodera iwu 200 pilot steruje tv samsung każdym jednym oraz dekoderem play monitoringiem rejestratora bnc bitvision sprwdziłem jak zaslepiłem papierem i taśmą klejaca  irde w pilocie iwu 200 to już nie sterował urzadzeniami w salonie pani przy wymianie sprawdziła wyłaczył telewizor ora w zmienił kanał na iinnym dekoderze po zasłonieciu całkiem diody irda problem znikł taka jest prawda

 

pilot od iwu 200 ma wgrane kody w mikro chip gdzie kody do sterowania sie pokrywaja z kodami technicznymi dla seryjnych pilotów bt czy radiowych czy ird oraz innych urzadzen prosty przykład z sanbawerem samsunga q6 pilot bt a urzadzenie działa też z pilotami irda

 

pilot od iwu 200 steruje dekoderem play to jest dziwne

alarmem monitoringiem okapem klimatyzacja po zasłonieciu ird problem znika ale drugi problem to trudność z obsługa iwu 200 bo musi być blisko

 

_________

* Scalenie wpisów - Bartłomiej


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22232
  • 183

pilot od iwu 200

Stream 4k ani jego pilot nie ma podczerwieni.

Skoro chodzi o pilota IWU200 to w grę wchodzi wyłącznie IR. A skoro tak, to nic się na to nie poradzi. Jeśli kody się pokrywają, to będzie interfrencja. Trzeba się z tym liczyć i tyle.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2083
  • 11727
  • 52

pilot od iwu 200

@firefoxx4211 IR działa w ograniczonym obszarze i tylko jak pilot skierowany jest na urządzenie, więc nie da rady takim pilotem sterować wszystko do około równocześnie, obstawiam radiową falę nie IR, mam aplikację na telefonie co wykrywa takie piloty czy urządzenia, nie sprawdzę jak to jest z IWU200, u mnie to BT albo po wifi z aplikacji, @firefoxx4211 to masz problem, raczej nie do obejścia 😎


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

pilot od iwu 200

fajnie by było gdyby iwu 200 był na macu lub androidzie to funkca by była ok mało jest telefonów z irda  i nie kazdy zmienia telefon do potrzeb urzadzen wymienic telefon 6 miesiecy temu kupiony motorole na cos innego to podwójne koszty

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2083
  • 11727
  • 52

pilot od iwu 200

@firefoxx4211 Xiaomi ma IR i można by kupić coś taniego i używanego na Allegro, bez kosztów to pogodzić się z sytuacją 😎


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

pilot od iwu 200


@firefoxx4211napisał(-a)

od dekodera iwu 200 pilot steruje tv samsung każdym jednym oraz dekoderem play monitoringiem rejestratora bnc bitvision sprwdziłem jak zaslepiłem papierem i taśmą klejaca  irde w pilocie iwu 200 to już nie sterował urzadzeniami w salonie pani przy wymianie sprawdziła wyłaczył telewizor ora w zmienił kanał na iinnym dekoderze po zasłonieciu całkiem diody irda problem znikł taka jest prawda

 


w jaki sposób on nimi steruje? Podaj przykłady. Na przykład naciskasz 1, czy P+, czy P-, i co się wtedy dzieje z tamtymi innymi sprzętami? A jak odłączysz IWU od HDMI? Tylko napisz to jakoś czytelnie, bo bazgrzesz tak, jakbyś to nie Ty pisał, ale ten pilot, co wszystkim steruje, więc pewnie też Twoją klawiaturą.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22232
  • 183

pilot od iwu 200


@firefoxx4211napisał(-a)

...

pilot od iwu 200 steruje dekoderem play

...

alarmem monitoringiem okapem klimatyzacja

...


Po zastanowieniu dochodzę do wniosku że nie wierzę w te sensacje. Pokaż jakiś dowód.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22232
  • 183

pilot od iwu 200

@firefoxx4211 

Tam w środku w tym pilocie od IWU200 prawie nic nie ma, ale jeśli uważasz że potrzebne jest dodatkowe ekranowanie to bez problemu możesz je zainstalować we własnym zakresie, miejsca jest dość:

https://nasz.orange.pl/t5/Dekodery-i-inne/Dlaczego-piloty-od-dekoder%C3%B3w-s%C4%85-takie-leciutkie/...

 

BTW, czy u ciebie klapka baterii domyka się stabilnie? Bo u mnie był z tym problem:

https://nasz.orange.pl/t5/Dekodery-i-inne/Jak-poprawi%C4%87-pilota-ICU100/m-p/267465

 

Generalnie miło byłoby gdybyś jakoś zilustrował problem o którym piszesz.