Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

nowy dekoder 4K multi


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

nowy dekoder 4K multi


@j131napisał(-a)

Transmisje zawsze zajmują jakiś czas.

W przypadku IP TV od Orange mogę zaświadczyć co następuje.

W stosunku do sygnału naziemnego, sygnał do dekoderów IP TV w protokole multicast dociera z minimalnym, ledwie zauważalnym opóźnieniem a sygnał dosyłany protokołem unicast do dekodera 4k Stream dociera ze znacznym opóźnieniem dwudziestu kilku sekund.


Sygnał naziemny, ale ten współczesny DVB, też nie może być wzorcem odniesienia. Takim niedoścignionym mógłby być sygnał TV analogowej, nieobecny od 2013. Jeszcze gdy był i współistniał z DVB, miałem okazję zauważyć, że DVB opóźnia się  o jakieś kilka sekund. Ale taki "pomiar" mierzy tylko to co oko widzi na ekranie, a nie jak spóźnia się "sygnał".  Sam telewizor też wprowadza opóźnienie, bo żeby nie ciął (nadmiernie), musi sobie te jakieś 10 sekund zbuforować.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 35
  • 0

nowy dekoder 4K multi

A ten dekoder dosyła sygnal protokołem multicast czy unicast ? 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 115
  • 0

nowy dekoder 4K multi

Lepiej powiedzcie mi jak na tym dekoderze włączyć sygnał stereo ? Bo walczę z tym i albo mam uszkodzony dekoder albo jest tak kijowo że tylko leci cały czas dolby 5.1 i nie da się włączyć inaczej bo już próbowałem na różne sposoby i amplituner kina cały czas wykrywa dolby 5.1


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

nowy dekoder 4K multi

najlepiej założyć nowy wątek, bo ten się zamulił. @Wojciech , możesz wydzielić pytanie?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13073
  • 53656
  • 625

nowy dekoder 4K multi

@rol  multicast.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13073
  • 53656
  • 625

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 35
  • 0

nowy dekoder 4K multi

Dziekuje bardzo, to dla mnie o tyle istotne, gdyż mieszkam w bloku 😉 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2086
  • 4

nowy dekoder 4K multi

Sąsiedzi kibice?:)


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 85
  • 289
  • 0

nowy dekoder 4K multi

Potwierdzam. Kolega ma streama, ja wcześniej icu100 czyli premium 4k, a teraz 4k multi i niezmiennie mam ponad 20 sek a może bliżej 30sek wcześniej transmisję tv


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 115
  • 0

nowy dekoder 4K multi

Tak tak to mój założony post ale myślałem że może ma ktoś jakieś pomysły bo to jest moim zdaniem problem tym bardziej że nie mogę wymienić teraz na starszego brata stream