Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

nowy dekoder 4K multi


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

nowy dekoder 4K multi

Jest już opis tego dekodera na SK Dekoder 4K Multi - nowość w Orange TV - SATKurier.pl


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9907
  • 85

nowy dekoder 4K multi

Dla zainteresowanych informacja o tym dekoderze także w tym linku Nowy dekoder 4K Multi w ofercie Orange. Klienci operatora zapewne się na niego rzucą https://android.com.pl/tech/660784-dekoder-4k-multi-orange-oferta/

Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 646
  • 0

nowy dekoder 4K multi

Czy to znaczy , że ktoś , kto dostał dekoder 4 K STREAM 17 dni temu i

jest to urządzenie z odzysku [ taka na pudełku kartka była przyklejona ]

może go zamienić na ten nowy model ?😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

nowy dekoder 4K multi

@abcdoperator ma specjalne szablony przy określaniu urządzenia do wymiany na inne urządzenie. Tego dowiesz się na infolinii, ale sądzę, że w takim przypadku raczej nie wymienią


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

nowy dekoder 4K multi

@abcd  niby tak, ale... no właśnie jest to fragment rozmowy z konsultantem (a wiadomo ilu konsultantów tyle zdań), a nie oficjalne info na stronie Orange bądź w dokumentach/regulaminach, więc...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

nowy dekoder 4K multi


@abcdnapisał(-a)

Czy to znaczy , że ktoś , kto dostał dekoder 4 K STREAM 17 dni temu i

jest to urządzenie z odzysku [ taka na pudełku kartka była przyklejona ]

może go zamienić na ten nowy model ?😉


Tego się najłatwiej dowiesz zadając to pytanie na czacie. Jeśli faktycznie byłbyś zainteresowany, i operator skłonny byłby pozytywnie na to zainteresowanie odpowiedzieć, to w ramach tej samej rozmowy mógłbyś zapewne zamówić dekoder - zwykle Orange oferował w takich wypadkach dostawę kurierem do domu, za darmo. Nic nie ryzykujesz. Tutaj to możemy sobie co najwyżej pospekulować.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 9
  • 55
  • 1

nowy dekoder 4K multi

W piątek wymieniłem swój dekoder na 4k multi z iwu200, teraz mam już 2 dekodery na systemie android.

Ten nowy działa bardzo szybko, a do tego nie ma takiego opóźnienia w sygnale TV jak 4k stream, nie pamiętam ile sekund było w porównaniu do iwu200 ale wydaje mi się że jest tak samo. Menu dekodera też jest inne, nie ma już dostępu do aplikacji orange wygląda to tak jakby aplikacja orange była nadrzędna i z jej poziomu instaluje inne aplikacje. Na duży plus pilot - bardzo dobrze leży w dłoni.

Gdyby ktoś miał pytania to postaram się odpowiedzieć.

W salonie powiedzieli mi że ten dekoder może być tylko dekoderem głównym, nie ma możliwości aby był jako kolejny.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

nowy dekoder 4K multi

@Uiteexi 

Pokaż jakieś obrazki.

Skąd wiesz że nie ma opóźnienia skoro już nie masz IWU200? Sygnał jest szybciej na multi niż na stream 4k?

Która wersja android?  Czy jest dźwięk wielokanałowy? Czy da się zainstalować aplikacje ze sklepu play do streamingu (Netflix, Disney+ i inne)?

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 9
  • 55
  • 1

nowy dekoder 4K multi

tak jak pisałem wcześniej, jest widoczna różnica pomiędzy 4k multi a 4k stream w szybkości odbieranego sygnału, tak samo jak było pomiędzy iwu200 a 4k stream. Dekoder ma android w wersji 12 a 4k stream ma wersję 10. Jak sprawdzić czy dźwięk jest wielokanałowy? Netflix był już zainstalowany a w sklepie jest dostępna aplikacja Disney, nie instalowałem bo nie mam konta.

IMG_2590.jpg

IMG_2591.jpg

IMG_2592.jpg

   

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 105
  • 363
  • 1

nowy dekoder 4K multi

Szkoda, że nie mam światłowodu od Orange, bo chętnie bym go przetestował 😉