Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

multiroom i dekoder WHD 80


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 83
  • 0

multiroom i dekoder WHD 80

witam , zamówiłem sobie multiroon po kablu i kurier przywiózł mi dekoder Sagemcom WHD 80 ,ten dekoder to jakaś totalna porażka działa bo działa ale jest sporo wolniejszy niż IWU 200 , i nie obsługuje 4K , czemu dostałem taki szmelc to nie wiem i czy jest możliwość wymiany go na załóżmy IWU 200 lub na ICU 100 ?

19 ODPOW. 19

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6524
  • 15983
  • 84

multiroom i dekoder WHD 80

@remonka Jeśli posiadasz światłowód 

To jak się nie mylę możesz w salonie wymienić na ten nowy z androidem 4k tylko tam będzie jakaś miesięczna opłata 5zł chyba lub 10 za posiadanie. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2408
  • 9994
  • 86

multiroom i dekoder WHD 80

Cześć @remonka 

Jest możliwość wymiany na dekoder 4K Stream. Jeśli posiadasz Orange Światłowód to musisz tylko zrobić zgłoszenie  na Orange czacie  że chcesz go wymienić na dekoder 4K Stream  W multiroomie masz do wyboru dwa dekodery dekoder Sagemcom WHD 80  lub Dekoder 4K Stream. Dekoder 4K Stream posiada Android TV i będziesz miał doliczoną opłatę za wypożyczenie tego dekodera 4,99 złotych miesięcznie. Więcej informacji o multiroomie w linku Orange Pomoc techniczna Telewizja Multiroom - podłączenie i konfiguracja https://www.orange.pl/omnibook/telewizja-multiroom-podlaczenie-i-konfiguracja#

Pozdrawiam 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13118
  • 53881
  • 632

multiroom i dekoder WHD 80

@remonka poczytaj. 

https://www.google.com/amp/s/www.orange.pl/poradnik/rozrywka/multiroom-w-orange-cala-rodzina-oglada-...

https://www.orange.pl/omnibook/telewizja-multiroom-podlaczenie-i

Warto jednak zapytać w salonie czy do Twojej umowy można dobrać drugi dekoder z tych przez Ciebie wymienionych za dodatkową opłatą 10zl/mc zamiast WHD80.. Z tego co kojarzę, to możliwe 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 83
  • 0

multiroom i dekoder WHD 80

Dekoder 4K Stream nie wchodzi w gre bo prawdopodobnie nie wyświetla obrazu w 50 klatkach na sekunde tak jak zwykły dekoder do iptv , jedynie to IWU 200 albo ICU 100 , a jeśli mi nie wymienią to rezygnuje z usługi multiroom 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22249
  • 183

multiroom i dekoder WHD 80


@remonkanapisał(-a)

Dekoder 4K Stream nie ... nie wyświetla obrazu w 50 klatkach na sekunde...


Wyświetla w trybach dowolnych. Może ustawić się z automatu dogadując się z TV, ale można też zmienić ręcznie.

PS. Powinieneś był dostać taki dekoder jaki zamówiłeś wraz z usługą. Jak to się stało, że dostałeś taki który Ci nie odpowiada? Nie wiedziałeś co zamawiasz czy przysłali Ci inny niż zamawiałeś?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13118
  • 53881
  • 632

multiroom i dekoder WHD 80

@remonka  pogadaj,  wydaje mi się, że wymienisz..gdzieś widziałem usługę np z 2x ICU100 lub IWU jako dodatkowy dekoder 

Mi się btez zdaje, że wyświetla. Ma jednak wady i zalety jak chociażby ICU i dysk zewnętrzny..tu masz tylko multinagrywarkę


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 83
  • 0

multiroom i dekoder WHD 80

Facet w salonie powiedział mi że dekoder przywiezie kurier do 3 dni roboczych , nic mi nie mówił jaki to dekoder a ja też głupi mogłem zapytać , byłem przekonany że dostane drugi taki sam czyli IWU 200 lub ICU 100 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22249
  • 183

multiroom i dekoder WHD 80


@remonkanapisał(-a)

Facet w salonie powiedział mi że dekoder przywiezie kurier do 3 dni roboczych , nic mi nie mówił jaki to dekoder a ja też głupi mogłem zapytać , byłem przekonany że dostane drugi taki sam czyli IWU 200 lub ICU 100 


Aaa, no to faktycznie dałeś ciała. Drugi taki sam to najmniej prawdopodobna opcja. Orange ma swój klucz do tych kombinacji dekoderów i w dodatku ten klucz się zmienia - nawet z tego że ktoś ma jakąś kombinację dekoderów nie wynika że Tobie też taką dadzą.

Powinienem w sumie napisać: trzeba było wcześniej tu zajrzeć, doradzilibyśmy na co uważać. 😉

Spróbuj to wymienić, ogarnięty i życzliwy pracownik operatora powinien to ogarnąć. Opinie i wrażenia na temat tych dekoderów znajdziesz na forum w dziale o dekoderach - warto poczytać.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13118
  • 53881
  • 632

multiroom i dekoder WHD 80

@remonka  sprawdź w aplikacji Mój Orange,  może w zleceniu będzie info

Ja bym stawiał na 4KStream, jako na dedykowany do Multiroom , oczywiście jeśli zwróciłeś uwagę na fakt, że nie chcesz takiego samego, czyli WHD80 

Jeśli zlecenie skladales dziś, to spróbuj je zmienić lub anulować na infolinii w poniedziałek o 8:00. Zanim wysla przesyłkę z magazynu centralnego 

Możesz próbować na czacie, ale Max chyba nie załapie o co Ci dokładnie chodzi