Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

multiroom i dekoder WHD 80


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 83
  • 0

multiroom i dekoder WHD 80

Myśle że Orange chce sie pozbywać zalegających starych dekoderów których utylizacja jest bardziej kosztowna niż wepchnięcie klientowi 

 

________________
* Usunąłem pusty spoiler – moderator Michał


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12969
  • 53265
  • 619

multiroom i dekoder WHD 80

@remonka  oo co wyrzucać coś, co działa i nawet aktualizacje do tego wychodzą....Myślę, że fizycznie nowych już nie ma, a i z dyskiem zewnętrznym są kłopoty..

Cóż, zaleta- są na magazynie..to czemu nie użyć? Normalne podejście 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2081
  • 7657
  • 31

multiroom i dekoder WHD 80


@remonkanapisał(-a)

Facet w salonie powiedział mi że dekoder przywiezie kurier do 3 dni roboczych , nic mi nie mówił jaki to dekoder a ja też głupi mogłem zapytać


to by nic nie zmieniło, bo facet by powiedział jedno, a kurier by przywiózł to drugie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 83
  • 0

multiroom i dekoder WHD 80

a co jesli w salonie mi powiedza że nie ma możliwości wymiany na taki jaki ja chce to moge jakos wykupic na własnośc taki dekoder?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12969
  • 53265
  • 619

multiroom i dekoder WHD 80

@remonka  dekodera absolutnie nie kupisz, ale nie przesądzaj sprawy zanim nie spytasz w salonie. Ja jestem zdania, że załatwisz sprawę wymiany 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2387
  • 9893
  • 85

multiroom i dekoder WHD 80

@remonka  i @agat13  zobaczcie na odświeżoną stronę Orange dotyczącą modemy i dekodery https://www.orange.pl/zobacz/modemy-dekodery-Orange/dekodery. 

Znalazłem na tej stronie taką informację Dekoder 4K czyli IWU 200 ma funkcje multiroom czyli jest możliwość wymiany/wypozyczenia go do multiroomu. @remonka polecam Ci ten model dekodera  IWU 200.

Dekoder 4K

  • Obraz w jakości 4K
  • VOD w jakości 4K
  • Usługa multinagrywarka, dzięki której oglądasz co chcesz, kiedy chcesz
  • Funkcja Multiroom

Więcej informacji w linku powyżej

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12969
  • 53265
  • 619

multiroom i dekoder WHD 80

@Pablo5  w drugim linku zamieszczonym w poście wyżej ( teraz jest dziwnie nieaktywny) była info o poszczególnych dekoderach i tak jak piszesz, były oznaczone "Multiroom", czyli, że można ...dlatego napisałem o tym, że warto zapytać w salonie o konkrety 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 83
  • 0

multiroom i dekoder WHD 80

Mam jeden IWU 200 i uważam go za dobry sprzęt i dobrze by było żeby mi taki sam wypożyczyli 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2387
  • 9893
  • 85

multiroom i dekoder WHD 80

@remonkazadzwoń jutro na infolinie *100 lub  510 100 100  i spróbuj wymienić ten dekoder WHD 80 na IWU 200. Może się uda.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 83
  • 0

multiroom i dekoder WHD 80

Byłem dziś w salonie i niestety nie ma możliwości wymiany dekodera na IWU 200 , jedyny możliwy dekoder 4K który moge dostać to 4K Stream którego niechce , w związku z powyższym zrezygnowałem z usługi multiroom , moim zdaniem jeśli mam płacić za wypożyczenie dekodera 10 zł miesięcznie to mam prawo wybrać sobie dekoder jaki chce , dodatkowo spytałem czy jest moźliwość wykupu dekodera IWU 200 i także dostałem odmowną odpowiedź , jak do tej pory miałem dobre zdanie o firmie Orange , tak teraz zaczynam sie zastanawiać