Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet w radiu samochodowym

Anonim

Nie dotyczy

internet w radiu samochodowym

Kontakt ze sprzedawcą może na początek @damian13, skoro sprzedaje radia, to może i antenę wi-fi da radę sprowadzić.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 1
  • 0

internet w radiu samochodowym

IMG_20180328_141757.jpgIMG_20180328_141808.jpgIMG_20180328_141849.jpgnic więcej po za tą jedną kartką nie było w kartonie a sam karton nie ma nic więcej napisów niż te na zdjęciach.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 1
  • 0

internet w radiu samochodowym

no więc zadałem mu już pytanie czy posiada takie anteny. Chyba temat do zamknięcia ponieważ sprzedawca powiedział ze 3g się nie da tu podłączyć więc zostaje wifi...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

internet w radiu samochodowym

A te wifi jak jest podłączane?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 1
  • 0

internet w radiu samochodowym

no właśnie nie wiem. z tyłu jakotako nie ma wejść od anteny jedynie przez kostke z pinami, mogę później rozebrać radio i zrobić zdjęcie z tyłu jeśli chcesz


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10970
  • 150

internet w radiu samochodowym

@damian13

ciekawe zagadnienie... z tym radiem 😄

Coś z tym wi-fi udało się ustalić, podziałać?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 1
  • 0

internet w radiu samochodowym

niestety sprzedający zaproponował, że może mi ściągnąć antenę wifi za 300 zł. radio kosztowało 600 więc nie widzę sensu inwestować w tak drogą antenę.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

internet w radiu samochodowym

Właśnie dokonałem zakupu takiego samego radia tyle, że na końcu oznaczenia modelu (napis w lewym górnym rogu na kartonie) ma dopisany symbol - 01. Posiadam modem Huawei E3372 (sieć T-Mobile) do którego włożyłem kartę (Orange) typową do internetu. Na laptopie wszystko działa bez zarzutu.Jestem ciekaw, czy zaskoczy. Oczywiście zestaw podepnę do przewodu oznaczonego 3G.