Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet w radiu samochodowym


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 1
  • 0

internet w radiu samochodowym

to jest połączenie do pc. lejek lub inna blokada? nie za bardzo wiem o co chodzi. Jest to oferta LTE biurowy, w miejscu określonym jako biuro nie mam żadnych limitów w pakiecie a poza miejscem "biuro" mam 60GB. Tak hasło "internet" wpisuje bez cudzysłowu


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 1
  • 0

internet w radiu samochodowym

w wolnej chwili spróbuje z tym roamingiem. i dam znać


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 1
  • 0

internet w radiu samochodowym

nic nadal nie działa. chciałem użyć tel jako modem usb ale gdy podłączam kabel usb do tel i do radia to nie wykrywa mi w ogóle kabla i nie mogę wybrać opcji modem usb. Hasło faktycznie okazało się "internet" więc chyba coś tkwi w radiu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

internet w radiu samochodowym

A co to za radio?
Anonim

Nie dotyczy

internet w radiu samochodowym

Coś mi się widzi że po usb modem nie zaskoczy, antenkę wi-fi dokup, szkoda że radyjko nie ma modułu na sim kartę, było by proście,j dużo tych radyjek/wszystko mających na Android ma czytnik sim kart, można dzwonić i net jest.

@Piotrekk85 przecież dał link do Allegro z radiem 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

internet w radiu samochodowym

Ups....
Radio nie ma modułu OTG więc większość urządzeń USB poza pendrivami (pamięciami flash) nie będzie działać.
A co do wifi i wsparcia - skąd te info?
Anonim

Nie dotyczy

internet w radiu samochodowym

To co tam @damian13 ustawiał, obstawiam to sieć wi-fi, nie obsługa modemu czy routera.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 1
  • 0

internet w radiu samochodowym

a więc tak, napisałem do sprzedawcy o moim problemie, odpisał że w tym radiu nie ma możliwości podłączenia 3G, ponieważ jest to radio na windowsie a nie androidzie, zapytałem więc do czego służy kabel oznaczony 3G czekam na odpowiedź.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 1
  • 0

internet w radiu samochodowym

czy jest ktoś w stanie podać link do anteny wifi kompatybilnej z tym radiem? nie znam producenta jest to chińczyk który kształtem pasuje do mojego auta jak oryginalne radio bez żadnych dodatkowych ramek. W postach wyżej udostępniłem link do aukcji z dokładnie tym radiem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

internet w radiu samochodowym

A nie masz modelu sprzętu nawet po chińsku? Jakieś zdjęcie nalepek z pudełka?