Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 18
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


Piotrekk85 napisał(-a):
Lista z 1 marca 2017 http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2003890/4103968368.pdf (nowszej nie znalazłem).

Duże dzięki Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 18
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


Obawiam się, że to jakiś problem z filmami. Zakładam, że pisałeś o usłudze HBO On Demand. Sprawdziłem, że problem występuje w filmach „Doktor Strange” i wszystkich „Gwiezdnych Wojnach”. Na innych filmach jest dobrze. Aczkolwiek nie sprawdziłem wszystkich. Może te filmy mają jakiś format dźwięku, z którym urządzenie sobie nie radzi.

„Doktor Strange” już ma ścieżkę dialogową - dubbing (bez możliwości wyboru oryginalnego dźwięku i napisów). „Gwiezdne Wojny” zniknęły z listy wyboru filmów. Pewnie są w „naprawie”. Problem zapewne wynikał z powodu dubbingu w filmie. Mam wrażenie (ale nie jestem pewien), że z listy filmów zniknęły również bajki, gdzie zwykle jest dubbing.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 18
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Zaplanowałem wczoraj nagrywanie dwóch odcinków serialu na jednym kanale. Jednocześnie oglądałem program na innym kanale. Po nagraniach nie ma śladu w PVR. Za to w EPG, jeśli spojrzeć na wczorajszy program, to zaznaczone jest że w/w odcinki mają być nagrywane.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 18
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


SuTo napisał(-a):

Zaplanowałem wczoraj nagrywanie dwóch odcinków serialu na jednym kanale. Jednocześnie oglądałem program na innym kanale. Po nagraniach nie ma śladu w PVR. Za to w EPG, jeśli spojrzeć na wczorajszy program, to zaznaczone jest że w/w odcinki mają być nagrywane.


Póki co ja nie stwierdziłem takich problemów, ale będę śledził. Przy okazji nagrywania, to aż się prosi o umożliwienie jego planowania, zdalnie, poprzez internet. Przecież Funbox ma opcje dostępu zdalnego. Myślę, że średnio uzdolniony entuzjasta, programista napisałby do tego spoko appkę.

Jak zwykle: Apel do Orange.... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Od kiedy Funbox ma zdalny dostęp?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 18
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

 


Piotrekk85 napisał(-a):
Od kiedy Funbox ma zdalny dostęp?

Dla jasności mówimy o Funboxie 3.0. Z wieczora dla pewności jeszcze raz sprawdzę, zrobię screena i wrzucę do sieci.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

A co masz na myśli? W sensie, że bez żadnego kombinowania możesz z zewnętrznego połączenia z internetem modyfikować ustawienia routera np. zmienić hasło do wifi?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 26
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

 Witam 

 

Zgadzam się ze wszystkimi punktami z postu pierwszego.

Dodatkowo 

- czy naprawdę nie można spróbować zatrzymać dysku w trybie standby jak nic się nie nagrywa Może to po to aby wziąć w pakiecie jeszcze orange energia, no chyba że tam chodzi cały czas timeshift ale nie mogę sprawdzić bo po włącznie dekodera wyskakuje mi menu i się timeshift kasuje Mężczyzna: LOL


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 18
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


Piotrekk85 napisał(-a):
A co masz na myśli? W sensie, że bez żadnego kombinowania możesz z zewnętrznego połączenia z internetem modyfikować ustawienia routera np. zmienić hasło do wifi?

No nie wiem jakie są obecnie możliwości tej opcji, ale jest to jakaś ścieżka aby potencjalnie móc zdalnie programować nagrywanie w dekoderze, Aczkolwiek jest to "marzenie" i zdaję sobie sprawę zę baaaarzdo odległe. Dobrze jakby zaczeli do dodania opcji konfiguracji list z programami.  

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Po włamaniu na wszystkie Liveboxy jakieś 7 lat temu wątpię, że Orange odblokuje zdalny dostęp na urządzenia. Co do zrobienia pilota po wifi wewnątrz - temat pojawia się we Francji. Nie wiem na jakim etapie jest w Polsce.

Niestety niewiele smartfonów ma dostęp do podczerwieni, ale taką apkę można by ogarnąć jak ktoś dopasuje lub ma kody pilota.