Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 35
  • 1

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Z kolei ja nie rozumiem do końca Waszych postów, albo źle interpretuję...

 

Piszecie, że za dopłatą być może powinien być dostępny sprzęt premium, czym pozycjonujecie Samsunga ICU-100 w kategorii low-end'ów.

 

Wątek dotyczy niedopracowanego softu w tym dekoderze - czy jeśli to ma być low-end, to soft może być z założenia kiepski?

 

Mój nowiutki dekoder jest nieużywalny, wiesza się po włączeniu-wyłączeniu, ponowna próba włączenia to reset. Ustawienia fabrczyne 3-krotnie próbowane, bez poprawy. To jest normalne, bo dostałem low-end?

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Nie wiem czy na rynku dekoderów dvb-c można wyodrębnić taką półkę cenową. Większość operatorów ma dedykowane dla swoich usług urządzenia. A za podstawową tv wiele się też nie płaci to max 30 zł opłat, dzierżawa sprzętu jest za free.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 4
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

czy coś w temacie zawieszania notoryczengo !!! kilka razy dziennie !!!

 

coś jest robione ? 

 

już nie mam siły 😞


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Mój dekoder też się wyłącza, średnio po 1 godzinie pracy. Myślę, że to wynika z przegrzewania się urządzenia. Da się go ponownie uruchomić jak ostygnie. I tak w kółko.

Anonim

Nie dotyczy

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


orangutan001 napisał(-a):

Mój dekoder też się wyłącza, średnio po 1 godzinie pracy. Myślę, że to wynika z przegrzewania się urządzenia. Da się go ponownie uruchomić jak ostygnie. I tak w kółko.


@orangutan001Proponuje wymiana na nowy jak tak się dzieje.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Ha! Po zdjęciu plastikowej obudowy pracuje już drugą godzinę. Radiator ze zwykłej blachy. Najwyraźniej za mało otworów wentylacyjnych.

Anonim

Nie dotyczy

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

@orangutan001A dlaczego rozbierasz sprzęt jak nie jest twoja własnością? Tylko Orange ? 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Czy jest szansą na jakieś sortowanie lub grupowanie nagranych programów? Zrezygnowałem z horaizon w UPC a tu jak bym się cofnął do programowania i obsługi magnetowidu (dla młodszych to takie coś co się używał przed DVD). Oczywiście potwierdzam zawieszane dekodera.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 18
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Dołączam do chóru zniesmaczonych obsługa dekodera. Oczywiści podtrzymuję wcześnie zgłaszane uwagi  zdecydowanie kładąc nacisk na brak możliwości układania kanałów w dowolnej kolejności i układania więcej niż jedna własnych list. To jest istotne przy wielu użytkownikach, gdy każdy ma swoje preferencje, a przebujanie się przez cała listę programów jest męczące.

Mam nadzieję, że ktoś z zespołu Orange da znać, że nasze uwagi maja dla nich znaczenie i ktoś coś z tym robi lub zrobi. Jeżeli nie ma szans to dajcie znać, to się nie będziemy produkować, ale ja to rozumiem, dzięki takim postom macie darmowy dział rozwoju! Nic tylko korzystać!


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 18
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Witam,

Czy ktoś z pracowników Orange może się odnieść do tematu ewentualnych zmian w oprogramowaniu dekodera? Coraz bardzie irytuje mnie brak pełnej konfiguracji (kolejności i numeracji) własnych (wielu) list programów! Nie wiem czy nie wrócić do kablówki. Mam jeszcze tydzień na decyzję zwrotu. Emotikon: sfrustrowany