Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 20
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Plus ma "od wczoraj" telewizje po IP, mozna podlaczyc do internetu z Plus, Netii i Orange (sic!!!). I juz mają lepsze dekodery niz Orange. 

Brawo Orange. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 17
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Pytanko.

Ile razy w tygodniu odłącza wam się dysk i trzeba restartować żeby znów dysk był widoczny.

Anonim

Nie dotyczy

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


@ikcyzornapisał(-a)

Pytanko.

Ile razy w tygodniu odłącza wam się dysk i trzeba restartować żeby znów dysk był widoczny.


Jaki dysk posiadasz? Być może za duży pobór prądu ma lub usterkę, stąd te kłopoty z widocznością przez dekoder, dysk podpiąć do PC i crystal disk info przeskanować > jak ma usterkę to program zgłosi.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Czy ktoś ma jakieś info w sprawie aktualizacji oprogramowania i poprawek błędów z tego wątku...?

Bo w TEMACIE na ten temat cisza..

 

A u mnie w menu "POGODA", nie dość że data z wczoraj, to na dodatek rekordowa w świecie zima, bo aż -273 stopnie w Gdańsku..  takie bzdury... Emotikon: LOL

 

20190619_151240.jpg


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 22
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Aż z ciekawości sprawdziłem u siebie i też mam -273 stopnie C. Hmm... do ZERA BEZWZGLĘDNEGO brakuje jeszcze tylko 0,15 stopnia C. Ja to bym jakąś uczelnie tym tematem zainteresował bo takie zjawisko to rzadkość w przyrodzie.

 

A tak na serio to ja czekam do końca umowy z Orange i jak przynajmniej nie wyłączą tego wyskakującego menu po uruchomieniu dekodera, tego co samo nie chce zniknąć tylko trzeba je ręcznie wyłączać, to zmieniam na UPC. Uważam, że dwa lata na tak drobną poprawkę to chyba wystarczający czas na tak dużą firmę. Nie jestem programistą, ale myślę, że jakby mi wysłali kod źródłowy oprogramowania to sam bym im to poprawił jak nie mają czasu.

 

Pozdrawiam wszystkich cierpliwych.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 82
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Jest dużo mankamentów... Do tego ta przykra jakość tego całego IPTV to wisienka na torcie. 😞 Francuzi mają tak samo?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie


@zbigniewwnapisał(-a)

@jarmknapisał(-a)
My tak piszemy i piszemy, a ciekawe czy ktoś to czyta i coś z tym robi... mam na myśli pracę nad kolejną aktualizacją w celu wyeliminowania błędów i poprawy jakości softu dekodera...

Mogę Cię zapewnić, że prace nad aktualizacjami cały czas trwają. Nie wszystko da się wprowadzić od razu, niektóre rzeczy wymagają trochę więcej czasu, ale zespół od dekoderów na mało pracy narzekać nie może 😉


Zaraz wrzesień i minie rok od ostatniej aktualizacji..

Skoro prace cały czas trwają, to dlaczego od roku nie udostępniono nawet 1 malutkiej aktualizacji..?

Błędów i uwag masa, a w kwestii jakichkolwiek poprawek cisza..


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Czekaliśmy rok na aktualizację i poprawki no i mamy... MULTINAGRYWARKĘ i tyle... Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Tak jak w innym wątku już wspomniałem, ukazała się mała aktualizacja o numerze 02.07.44 dla tego dekodera, ale tylko dla tych, którzy wyrażą zgodę na nową funkcję w menu dekodera o nazwie MULTINAGRYWARKA.

Przez miesiąc można ją testować gratis, a potem 10 zł./miesięcznie... Emotikon: LOL


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

ORANGE, czy Wasi klienci płacący co miesiąc rachunki za korzystanie z Waszych usług nie zasługują nawet na informację na jakimi poprawkami w sofcie trwają prace i kiedy jest planowany update?

Stworzyliście forum nasz.orange.pl i nie raczycie nawet umieścić żadnych informacji.

Czy w Waszym odczuciu jest wszystko OK? Naprawdę?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Po dzisiejszym uruchomieniu dekodera zauważyłem, że dostałem/dostaliśmy nowe oprogramowanie o oznaczeniu  02.08.40 z 02.08.2019 r..

 

Czy ktoś by mógł z Orange napisać, poinformować co się zmieniło...?