Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Anonim

Nie dotyczy

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

@Damian_zg89Aktualizacje są wysyłane paczkami i taki proces trochę trwa może coś jest z tym dekoderem?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 43
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Dekoder sprawny (nic się nie działo do tej pory). Zostaje czekać, może wysyłają co miesiąc danego dnia ustalonego przez głowy. Nowy soft krąży od 3 tygodni więc może za tydzień ?! Czyli akurat jak urlop mi się skończy i wyjadę znów w delegację :")

Anonim

Nie dotyczy

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

@Damian_zg89Ja czekałem do mojego routera FB.2.0 ponad 2 miesiące na aktualizacje. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 17
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

1 Dekoder raz widzi dysk raz nie widzi, a dysk mam od Orange 320 GoodRam.

2 Dla leniwych co nie chcą tematycznie albo robić listę ulubionych tylko by można swój pakiet przeglądać klawiszami góra dół. Wtedy nie trzeba by oglądać że należy zakupić dany kanał.

3 brak funkcji telegazety Nie wspominając już o HbbTV


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Dopiszę i ja moje uwagi jakie najbardziej mnie irytują po dwóch dniach użytkowania dekodera..

 

1. Mocne nagrzewanie się dekodera, bez względu na to czy jest wł. czy wył.;

2. Pojawiające się Menu po uruchomieniu, które nawet po pewnym czasie samo nie znika;

3. Możliwość wyboru i ustawienia tylko 1 listy ulubionych;

4. Brak możliwości w liście ulubionych przypisania wg swojego uznania numeracji kanałów;

5. Podłączony dysk twardy non stop pracuje;

 

Mógłbym podać drugie tyle, ale reszta to kwestia gustu i przyzwyczajeń do poprzednich operatorów..


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Oprócz kilku irytujących powyższych uwag, są też błędy softu, jak np. to, że przewijając strzałkami w plocie góra - dół przy kanałach np. TVP1, TVP2, TVP3 mamy inne loga...

 

Dla przykładu tak ja na poniższym zdjęciu, na oglądanym i wyświetlanym w "belce" kanale TVP1 mamy logo TVN24... Emotikon: Smutny

Dziej się tak przewijając strzałką w górę.

20181206_210027.jpg

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Ja podam brakujące funkcje porównaniu z UPC:

1 Nagrywanie seriali (w UPC można ustawić nagrywanie serii np wszystkie odcinki jakiegoś programu. Dekoder wyszukuje kolejne odcinki pomijając powtórki).

2 Catch UP TV (oglądanie wstecz programów w UPC można ponad 100 kanałów oglądać do tygodnia wstecz).

3 Zdalne programowanie dekodera poprzez stronę internetową i aplikację mobilną.

 

To na tyle....


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

To co wypisałeś, to w Orange nie realne....  Emotikon: Szczęśliwy... też mógłbym wypisać to co miałem przez lata w nc+... ale niech chociaż naprawią podstawowe błędy, a nie, że 

- włączam TVP1 i obok mam logo TVN TURBO... 🙂

 

Ponadto niech:

- dodadzą do menu możliwość tworzenia kilku list ulubionych, a nie tylko jednej,

- pozwolą na zmianę numeracji kanałów,

- usuną pojawiające się menu po włączeniu dekodera,

- umożliwią wyłączanie się podłączonego dysku.

 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 0

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Nie ma rzeczy niemożliwych jak zobaczą, że uciekają im abonenci... z resztą 25 stycznia kończy mi się umowa na 3P w Orange. Rezygnacja złożona, ponadto już złożyłem zamówienie w UPC na ofertę świąteczną i 25 stycznia przyjdzie do mnie technik z UPC. Za 90 zł Internet 300 Mega pełny pakiet tv z HBO. Stała opłata przez 2 lata 🙂 W Orange to samo jest za 160 zł.....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie

Jak UPC będzie niebawem regulowane, to ceny też podskoczy. Korzystaj póki możesz. Mam nadzieję, że masz umowę bez wzrostu cen po lojalce.