Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

czarny ekran dekoder padł?

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 456
  • 3917
  • 20

czarny ekran dekoder padł?

I wymiana wystarczy. Nic więcej nie trzeba. Na ten sam model jest bezpłatna nie masz się co obawiać. Jak już zapisali zgłoszenie wymiany,i jak rozumiem wybrali salon (nie dostawę kurierem która i tak byłaby po weekendzie) to idziesz do punktu i wymieniasz. 

 

Opłata jest wyłącznie przy zmianie na inny model.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 49
  • 0

czarny ekran dekoder padł?

ok dobra to moze o to chodzilo bo mnie pytal czy chce zeby byl z androidem czy bez


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 456
  • 3917
  • 20

czarny ekran dekoder padł?

Jeżeli byś wymienił na inny czyli 4k stream to jest wtedy w formule wymiana na życzenie. I rzeczywiście jest dopłata. Jeśli przyjął to jako wymiana przy uszkodzeniu to zawsze idzie na taki sam sprzęt, nie ma nawet jak wybrać innej opcji. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2228
  • 8327
  • 33

czarny ekran dekoder padł?


@Kazik6napisał(-a)

bo mnie pytal czy chce zeby byl z androidem czy bez


spryciarz


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 49
  • 0

czarny ekran dekoder padł?

kicha na calej linii w salonie nie mieli mojego dekodera wiec musialem wziasc 4kstream zeby nie jechac dalej szukac go po miescie, ale w sumie to ok bo pomyslalem ze bede mogl ogladac netflixa i youtube na nim tez wiec to mi gra za 4zeta przeboleje, wlasnie go podlaczylem i jest to samo kable sprawdzone 2 razy, podlaczone jak w instrukcji wlaczam dekoder a na tv tylko czarny obraz, rece opadaja czyli dekoder na darmo zamieniony a tv padl


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6559
  • 16325
  • 87

czarny ekran dekoder padł?

@Kazik6 Hej A  kabel kabel hdmi nowy z zestawu czy stary? Próbowałeś inne gniazdo hdmi w tv? 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13908
  • 57220
  • 691

czarny ekran dekoder padł?

@Kazik6  jeśli wyświetla  logo, to nie tv.

Możesz dla pewności zmienić port HDMI i kabel HDMI na nowy z kompletu 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 49
  • 0

czarny ekran dekoder padł?

na tym samym kablu xbox dziala te oryginalne sa zbyt krotkie zeby nimi podpiac


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6559
  • 16325
  • 87

czarny ekran dekoder padł?

@Kazik6  ok To zrób tak  sprawdź podpinając go na krótko tylko dla testu aby wykluczyć że  to  kabel albo gniazdo hdmi.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 49
  • 0

czarny ekran dekoder padł?

podpialem obecny kabel do innego portu pod 2 i to samo podpialem zwisajacy dekoder ponad metrowym kablem z pudelka i na 1 porcie tez nie dzialal to podpialem pod 2 port i jest obraz czyli to i kabel i port 1 zepsute sa dobrze ze nie telewizor, tylko darmo jechalem do salonu i te 4 zeta

 

 

__________________

*Post poddany edycji - moderator Wojciech.