Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy dekodery: IWU200 i 4K Stream mają funkcję wgrania i oglądania zdjęć i filmów?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 18
  • 0

Czy dekodery: IWU200 i 4K Stream mają funkcję wgrania i oglądania zdjęć i filmów?

czy jest możliwość wgrania, bądź otworzenia przez chmurę np Dysk google zdjęć i filmów?

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Czy dekodery: IWU200 i 4K Stream mają funkcję wgrania i oglądania zdjęć i filmów?

@Kikoo16 teraz większośc telewizorów posiada funkcję odczytu danych z pamięci USB.

Jeżeli chodzi o aplikacje, to 4K STREAM ma możliwość wgrania tylko wybranych aplikacji. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 18
  • 0

Czy dekodery: IWU200 i 4K Stream mają funkcję wgrania i oglądania zdjęć i filmów?

Dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie, czy możliwe jest przesyłanie obrazu z iPhone na dekoder?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12955
  • 53214
  • 617

Czy dekodery: IWU200 i 4K Stream mają funkcję wgrania i oglądania zdjęć i filmów?

@Kikoo16  po co na dekoderze skoro można na tv? Tak samo w przypadku pierwszego pytania..jesli tv ma androida, instalujesz co chcesz. Mój nie miał i dokupiłem dongiel MiStick i mam wszystko w jednym...I net i wszystkie inne programy streamowe...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 18
  • 0

Czy dekodery: IWU200 i 4K Stream mają funkcję wgrania i oglądania zdjęć i filmów?

Telewizor nie ma androida 🙂 kupilam chromecast 4k i zastanawiam się czy zwracać. 4k Stream ma taki sam interfejs jak MiBox, zainstalowalam na nim aplikację klonowania ekran z iPhone, nie potrzebuję więcej funkcji, więc chromecast raczej zostanie odesłany. Dziękuję za odpowiedzi.