Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamiana WHD 80 na UHD 88

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Zamiana WHD 80 na UHD 88

Witam,

Dostałem propozycję zamiany dekodera z WHD 80 na UHD 88. Czy te dekodery czymkolwiek się różnią w kwestii samej obsługi telewizji? Czy na obu dekoderach menu jest tak samo kiepskie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Zamiana WHD 80 na UHD 88

@sieniu W obu dekoderach menu jest takie same. Różnią się tylko gabarytami i tym, że 80-ka ma możliwość połączenia się z modemem po wifi 2,4GHz.

Przy malych odległościach pomiędzy urządzeniami to działa, ale przy dużym obłożeniu sieci bezprzewodowej ( np budynki wielorodzinne- bloki mieszkalne) to bywa różnie. Oba muszą mieć kartę i mają takie same wyjścia. Inaczej jednak podłączasz dysk do nagrywania. W 88 to dysk wewnętrzny, w 80-tce zewnętrzny na USB. Tyle różnic. Działają podobnie

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zamiana WHD 80 na UHD 88

@sieniu menu w dekoderach Orange jest takie same. Dla mnie też nie odpowiada. Najgożej jest wytłumaczyć starszym osobom, jak mają się posługiwać tym zawiłym menu. Nie lepiej by było nacisnąć przycisk włącz i mam obraz, a nie przebijać się przez zawiłe menu, aż pojawi się pełny obraz?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 604

Zamiana WHD 80 na UHD 88

@sieniu W obu dekoderach menu jest takie same. Różnią się tylko gabarytami i tym, że 80-ka ma możliwość połączenia się z modemem po wifi 2,4GHz.

Przy malych odległościach pomiędzy urządzeniami to działa, ale przy dużym obłożeniu sieci bezprzewodowej ( np budynki wielorodzinne- bloki mieszkalne) to bywa różnie. Oba muszą mieć kartę i mają takie same wyjścia. Inaczej jednak podłączasz dysk do nagrywania. W 88 to dysk wewnętrzny, w 80-tce zewnętrzny na USB. Tyle różnic. Działają podobnie