Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

YouTube na Samsung ICU 100


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

YouTube na Samsung ICU 100


vdsl2 napisał(-a):

Ten dekoder nie jest z dystrybucji Samsung Polska (…)


Ja też, żeby było jasne, na Samsunga tu nie narzekam 😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

YouTube na Samsung ICU 100

Skoro post trafił już do odpowiedniego działu (przepraszam za początkowe złe przydzielenie, nie było w pomysłach kategorii dekoderów, więc wybrałem najbliższą możliwą), to może ktoś z ekipy Orange opowie, jakie są plany dodatkowych funkcji w dekoderze?

Ktoś wcześniej wspomniał, że dodawanie YT jest bez sensu, bo jest w tv, jest w komputerach - z tym argumentem się nie zgadzam i do głowy przychodzą mi od razu dwa kontrargumenty:

- nie każdy ma TV z takimi funkcjami

- nawet, jeżeli ktoś ma telewizor z YT, dzięki takiej funkcji na dekoderze nie będzie musiał sięgać po inny pilot, aby skorzystać.

 

Jeżeli Orange tak się ślimaczy z rozwojem oprogramowania, to może warto umożliwić samodzielne aktualizacje. Na przykład tylko wybranym użytkownikom, żeby nie narobić sobie za dużo bałaganu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

YouTube na Samsung ICU 100

Na razie nikt z zespołu Nasz Orange nie jest osobą decyzyjną w tej kwestii. Niebawem może pojawią się pomysły do dekoderów - wtedy będzie można uzyskać konkret jeśli pomysł zbierze minimalną liczbę głosów.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 0
  • 0

YouTube na Samsung ICU 100

Właśnie szukałem czy ktoś pisał na forum o YT na dekoderze i trafiłem na ten temat. 
Mi również brakuje YT na dekoderze do pełni szczęścia. Nie mam smartTV i brakuje mi możliwości oglądania YT na telewizorze. 
Może uda się wywalczyć taką apkę na dekoder Samsunga, liczę na to 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

YouTube na Samsung ICU 100

Warto zgłosić to "oficjalnie" jako pomysł https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly