Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

YouTube na Samsung ICU 100


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

YouTube na Samsung ICU 100

Nic tu chyba nie trzeba rozwijać - bardzo przydatna funkcja - aż dziwne, że tego nie ma do tej pory...

24 ODPOW. 24
Anonim

Nie dotyczy

YouTube na Samsung ICU 100

 @lukasz-k, a na dole strony widzisz ikonkę Youtube? Jest sporo filmów Orange Ekspert w kategorii technicznej, gdzie wiele podstawowych rzeczy można się dowiedzieć. Ty nie zaprezentowałeś nic, poza zwięzłym tematem. Możesz podpowiedzieć konkretniej?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

YouTube na Samsung ICU 100

Niestety na dziś nie mamy kategorii związanej z rozwojem dekoderów. A Funbox to nie dekoder.

Anonim

Nie dotyczy

YouTube na Samsung ICU 100

@Piotrekk85, nie wiem, do kogo się zwracasz, ale o ICU 100 jest kilka filmów, które wyłuskałem w playliście i kategoria Filmy Orange Ekspert w pomysłach jest. Tylko nie wiadomo, co autor pomysłu miał na myśli: instrukcję, rozbiórka na części, czy sposoby wykorzystania...niech się wypowie sam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

YouTube na Samsung ICU 100

@Anonim: autorowi nie chodzi by stworzyć nowy film Orange Expert z obsługą dekodera. Ale aby dekoder miał aplikację do Youtuba.

Anonim

Nie dotyczy

YouTube na Samsung ICU 100

Widocznie u mnie nastąpiło zaćmienie umysłu.

Anonim

Nie dotyczy

YouTube na Samsung ICU 100

Tylko po co w obecnych czasach powielać coś jak nowe TV Smart to mają, chyba że autor ma jeszcze Jowisza lub Neptuna.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

YouTube na Samsung ICU 100

No ale jest jeszcze pewnie grupa telewizorów, które nie mają smart TV... i w takich warunkach może się przydać taka funkcjonalność w dekoderze, z tym, że muszę się zgodzić z @Piotrekk85 że dział pomysłów na dzisiaj nie obejmuje urządzeń z grupy "dekodery".


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

YouTube na Samsung ICU 100

@Piotrekk85, @Misiek62 Zgadzam się z wami co do kategorii, dlatego przeniosłem wpis z pomysłów do ogólnej dyskusji o dekoderach.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

YouTube na Samsung ICU 100

A jak wygląda sprawa kategorii pomysłów do dekoderów? Coś miało być do końca roku.