Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysyłka Laptopa


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Wysyłka Laptopa

Dzieki wielkie za pomoc gdyby nie ty to nadal bym siedzial i czekal ale nie rozumiem jak mogli do czegos takiego dopuscic juz kolejny raz, no idzie sie zalamac, niby w piatek maja do mnie dzwonic aby znow zlozyc zamowienie mam chociaz nadzieje ze teraz sie uda.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Wysyłka Laptopa

@Anonim, niestety, ale pozostają inne formy kontaktu.

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Wysyłka Laptopa

znalazlem formularz wlasnie i go wypelnilem i wysle go listownie do nich za potwierdzeniem odbioru mam nadzieje ze to cos da


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Wysyłka Laptopa

@Morsadre, musisz niestety pilnować temat Emotikon: Smutny i sprawdzać Status Zamówienia, ale zamówienie musi zostać potwierdzone mailem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wysyłka Laptopa


Morsadre napisał(-a):

znalazlem formularz wlasnie i go wypelnilem i wysle go listownie do nich za potwierdzeniem odbioru mam nadzieje ze to cos da


@Morsadre Tylko, że jak znam życie, to taka przesyłka do adresata trafia zdecydowanie później niż "zwykły " list polecony... dałeś chociaż priorytet?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Wysyłka Laptopa

jeszcze nie wyslalem az taki szybki nie jestem 😜 dopiero wypelnilem sobie i wydrukowalem pozniej bede isc to wysylac, ale czuje taka irytacje i zlosc jakich dawno nie czulem, czlowiek chce im dac zarobic a oni wrecz robia wszystko by od nich uciekac