Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana dekodera w salonie


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Wymiana dekodera w salonie

Cześć,
Od stycznia 2017 korzystam z pakietu światłowód + TV, 2 lata później przedłużyłem umowę i dalej działałem na Funboxie 2.0 oraz dekoderze Sagemcom UHD 88.
Teraz miałem możliwość przedłużenia całego pakietu, bo kończył się abonament telefoniczny.
Przez telefon uzgodniłem światłowód 600Mb ale chciałem też dokonać wymiany sprzętu -modemu na Funboxa 3.0, a dekodera na nowszy sprzęt.
Miły Pan na infolinii powiedział że nie ma problemu, router będzie wymieniony przez technika bezpłatnie, a dekoder będę musiał wymienić w salonie Orange, również bezpłatnie.
Super
Po kilku dniach, przyszedł technik, wymienił router, sprawdził czy wszystko działa i odebrał atary sprzęt.
Powiedział mi natomiast że w salonie wymienią mi dekoder, to fakt ale będę musiał za to zapłacić. Nie pamiętam czy powiedział49złczy 149zł.

I jak to jest? Będę mógł to zrobić bezpłatnie czy Pan na infolinii wprowadził mnie w błąd? Dekoder obecnie strasznie już muli, zmiana stacji to czasem mordęga.

4 ODPOW. 4

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12922
  • 53103
  • 612

Wymiana dekodera w salonie

@szpajder Infolinia jest bardziej zorientowana w ofercie.. zawsze możesz się upewnić na czacie https://www.orange.pl/view/kontakt

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Wymiana dekodera w salonie

@szpajder  monter nie jest od ofertowania!

Zawsze mnie irytowalo jak monterzy mieszali w głowie klienta nt cen, ofert itp.  Nie znają się ale klepia bzdury  😁 

 

 

Masz 30 dni od podpisania umowy na bezpłatną wymianę dekodera w ramach przedłużenia umowy.

 

Jeżeli nic się nie zmieniło to po 30 dniach opłatą wynosi ok 130zl za wymiane


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Wymiana dekodera w salonie

@szpajder niestety to moze byc prawda. Poczytaj tutaj https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Wymiana-sprz%C4%99tu-Funbox-dekoder-przy-przed%C5%82u%C5%BCaniu-...

 

W skrocie

"Wyjaśniamy, że wymiana modemu może zostać dokonana na ten sam model. Natomiast wymiana dekodera jest odpłatna, a koszt związany z wymianą to 149 zł."


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

Wymiana dekodera w salonie

Półtora roku temu miałem podobny problem. Na moje pytanie w rozmowie telefonicznej z konsultantem który namawiał mnie na przedłużenie umowy, usłyszałem że mogę wymienić dekoder na Samsunga. Po podpisaniu umowy wszyscy nabrali wody w usta i okazało się że się nie da (nawet za dopłatą). 

Coraz częściej meczy mnie mój dekoder, brakuje nagrywania. Nie wiem czy przy następnej umowie nie zrezygnuję z TV i nie wezmę sat z Canal+. Za te same praktycznie pieniądze więcej lepszych kanałów, porządny dekoder i nagrywanie. Tym bardziej że mam instalację.

W przyszłym tygodniu będę miał przez kilka dni taki zestaw dla kogoś do testów, zobaczę jak to chodzi.