Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wybrane filmy

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Wybrane filmy

Witam,

 

Proszę o info w jaki sposób mogę odnaleźć na dekoderze wybrane filmy (np. te które oznaczyłem w HBO OD). 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Wybrane filmy

tak, przy filmach z "pakietów" ta funkcjonalność nie działa _jeszcze_

dostępna jest tylko dla katalogu Orange VOD dla jej zawartości, na samym dole są wybrane

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32663
  • 38130
  • 1378

Wybrane filmy

Jaki dekoder? W zakładce vod, a potem HBO OD ich nie ma?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Wybrane filmy

FunBox 3

z zakładce HBO OD jest tylko podział na Filmy i Seriale.

Zakładam, że powinna być jedna zakładka na wybrane filmy z różnych źródeł, np. HBO OD, Canal +, katalog filmów itp


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32663
  • 38130
  • 1378

Wybrane filmy

Jak wchodzisz w HBO OD, to są tylko filmy i seriale. Inne źródła powinny być poziom wyżej nad hbo go.
Kurcze, trochę nie rozumiem w czym błąd. Pokażesz może zdjęcie?

Anonim

Nie dotyczy

Wybrane filmy

@LeonardusFunbox 3 to nie dekoder a router napisz jaki masz z tych trzech Sagemcom UHD 88, WHD80 czy Samsung ICU 100 ?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Wybrane filmy

Witam,

 

Faktycznie - Funbox to router.

Sprzęt ma kilka dni i przesiadłem się z UPC gdzie było jedno pudełko 🙂

 

Dekoder mam Samsunga

 

Tak jak pisałem wcześniej - mając opcję oznaczenia wybranych filmów / seriali do oglądnięcia poszukuję skrótu / zakładki gdzie miałbym dostęp do tego co oznaczyłem jako wybrane (podobnie jak z ulubionymi kanałami filmowymi)

 

Pozdrawiam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32663
  • 38130
  • 1378

Wybrane filmy

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale takiej funkcji chyba nie ma.
Anonim

Nie dotyczy

Wybrane filmy

Oznaczone filmy seriale, można jak się nie mylę nagrać, z oglądaniem w wybranym czasie będzie problem, takiej opcji nie widziałem, dekoder obsługuje dyski, wpiąć na usb, nagra a potem to obejrzysz @Leonardus 😉

 

Edit:

Ta lista coś utworzył powinna być widoczna przy nagrywaniu, nie da się utworzyć listy do oglądania w wybranym czasie, ja w każdym razie się z tym nie spotkałem, miałem kilka dekoderów i tunerów sat jeszcze więcej.

Anonim

Nie dotyczy

Wybrane filmy

@Leonardushej, chodzi Ci o oznaczenie "powiadomienia" o projekcji konkretnego filmu/programu ? jeśli tak to nie są one nigdzie prezentowane ( nie ma listy pozycji jakie zaznaczyłeś do obejrzenia w przyszłości )


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Wybrane filmy

Nie chodzi mi o powiadomienia.

Jeśli wejdziesz na filmy OD (np.VOD, HBO) przy każdym filmie jest opcja: "Dodaj do wybranych"

Zakładam, że jest to po to aby można było je łatwiej wyfiltrować / znaleźć - w dekoderze UPC jest podobna opcja i wybrane przez użytkownika filmy lądują w specjalnym katalogu. 

Tak jak pisałem wcześniej - przez analogie jest grupa ulubionych kanałów telewizyjnych które można łatwo wyfiltrować tak samo szukam takiej opcji dla filmów - chyba że IT Orange nie rozwinął tej opcji