Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wirtualna Centralka


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Wirtualna Centralka

Czy SMSy wysyłane na wirtualną centralkę powinny dochodzić tak samo jak SMSy wysyłane na standardowy numer? Czy nie dojdą na aparat telefoniczny a np. na jakiś panel użytkownika? Czy po prostu przepadają? Będę wdzięczna za informację!

5 ODPOW. 5

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wirtualna Centralka

@PartnerzyOrange  w linku masz wszytko na temat Wirtualnej Centralki


https://www.orange.pl/view/wirtualna-centralka


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wirtualna Centralka

Stan na jakieś 3 lata temu, a nie wiem czy coś się nie zmieniło. Standardowo numer główny nie jest zwykłym numerem, nie odbiera smsów. W takim przypadku wiadomość sms powinna być zamieniona na automatyczną wiadomość głosową i o ile konfiguracja WCO dopuszcza jakiś "default" gdzie trafi od razu rozmowa to jest cień szansy na odsłuchanie wiadomości. Jak masz recepcje czy inne komunikaty, to raczej nie odczytasz smsów.

Najlepiej podpytać jakiegoś doradcę biznesowego co sprzedaje i konfiguruje taką usługę.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wirtualna Centralka

tak jak @Piotrekk85 powiada w linku masz na dole możliwość z doradcą pogadać 🙂


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Wirtualna Centralka

Rozmawiałam dzisiaj - doradca z działu technicznego stwierdził, że nie ma takiej opcji żeby SMS doszedł. Natomiast  nie chce mi się w to wierzyć do końca, ponieważ jeszcze około rok temu SMSy od klientów przychodziły na główny numer centralki normalnie. Dzięki za podpowiedzi.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wirtualna Centralka

proszę bardzo 🙂