Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Whd 80 i zte mf283


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Whd 80 i zte mf283

Mam problem z konfiguracja mojego dekodera whd80 i mf283 bo jak jest podlaczony w usludze love 3u czyli love 4g tv i jak tylko chce uruchomic usluge wywala blad polaczenia miedzy dek a modem i mam czekac 5 min ale nic to nie zmienia jest polaczony na 100% dobrze robilem na dwa sposoby polaczenie przez eth i wifi w ustwieniach dekodera pokazuje ze jest polaczony z moja siecia wifi .
11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Whd 80 i zte mf283


dioda_kamil napisał(-a):
Mam problem z konfiguracja mojego dekodera whd80 i mf283 bo jak jest podlaczony w usludze love 3u czyli love 4g tv i jak tylko chce uruchomic usluge wywala blad polaczenia miedzy dek a modem i mam czekac 5 min ale nic to nie zmienia jest polaczony na 100% dobrze robilem na dwa sposoby polaczenie przez eth i wifi w ustwieniach dekodera pokazuje ze jest polaczony z moja siecia wifi .

@dioda_kamilJaki to jest błąd ? zobacz tutaj http://www.orange.pl/kid,4004491428,id,4004956342,title,Sagemcom-WHD-80-podlaczenie-i-aktywacja-uslu...


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Whd 80 i zte mf283

Czy masz włączoną usługę Strefa Internetu Domowego? Jeżeli nie, to trzeba ją włączyć w Mój Orange. Po zalogowaniu na stronie orange.pl najedź na Zarządzaj, kliknij w Pakiety i ustawienia - Internet - Strefa Internetu Domowego. Dopiero jak jest włączona ta usługa, telewizja będzie działać.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Whd 80 i zte mf283

Jakie ma znaczenie wyznaczenie strefy internetu domowego do orange tv? Jak podlaczymy whd 80 do lvb to ruszy w kazdym miejscu w polsce. To mam przetestowane

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Whd 80 i zte mf283

Ruszyć ruszy. Jednakże do poprawnego działania powinien dekoder być połączony do routera z ustaloną Strefą Intenretu Domowego. Jest to opisane również w regulaminie: "11. Nie gwarantujemy dostępności usług telewizyjnych poza Strefą Internetu Domowego". Jest on dostępny pod adresem: https://www.orange.pl/medias/sys_master/root/he6/h6a/8970688954398/4108571651.pdf


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Whd 80 i zte mf283

Strefa wyznaczona , ale nadal to samo
Anonim

Nie dotyczy

Whd 80 i zte mf283


dioda_kamil napisał(-a):
Strefa wyznaczona , ale nadal to samo

@dioda_kamilJakiś błąd czy brak obrazu ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Whd 80 i zte mf283

Nadal gdy podlaczam whd80 do innego sprzetu niz zostal kupiony nadal sie nie komunikuje ale jak go podlacze pod livebox 2.0s to smiga testuje i nie wiem jak skonfigurowac zte mf283 zeby byly podobne ustawienia jak w lvb 2s
Anonim

Nie dotyczy

Whd 80 i zte mf283


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Whd 80 i zte mf283

@dioda_kamil w temacie ucichło coś...

Udało Ci się już problem rozwiązać? A może któraś z udzielonych tu odpowiedzi była pomocna? Jeśli tak - oznacz ją :). Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.