Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Whd 80 i zte mf283


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Whd 80 i zte mf283

Niestety usluga jest slabo dopracowana, pomaga jedynie podlaczenie go na chwile pod lvb na innej calkowicie lokalizacji

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10899
  • 150

Whd 80 i zte mf283


dioda_kamil napisał:
(...) gdy podlaczam whd80 do innego sprzetu niz zostal kupiony nadal sie nie komunikuje ale jak go podlacze pod livebox 2.0s to smiga testuje i nie wiem jak skonfigurowac zte mf283 zeby byly podobne ustawienia jak w lvb 2s

Niestety usluga jest slabo dopracowana, pomaga jedynie podlaczenie go na chwile pod lvb na innej calkowicie lokalizacji 


O rety! Szczęśliwy robot
Ja dopiero teraz po rozmowie z @Mikołajem zrozumiałem, co tak naprawdę chcesz zrobić... Emotikon: Zaskoczony
Zdaje się, że chcesz - po zakupieniu Orange TV w technologii IPTV (iptv?) - podłączyć dekoder do routera, który... nie jest do tego dedykowany (!), czyli do ZTE MF283+.

To to tak raczej nie będzie "banglać" Bardzo szczęśliwy robot. Niestety, ale specyfika tej usługi i stosowana w niej technologia na to nie pozwalają.
Telewizja w tej konfiguracji ruszy, gdy zamówisz dedykowaną dla tej technologii usługę - Orange Love 4G z TV.

 

Popraw mnie, jeśli źle Cię zrozumiałem Szczęśliwy mężczyzna

 

[edit] @dioda_kamil czy dobrze Cię zrozumiałem? :). Możesz potwierdzić powyższe speculation? 😉