Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

WHD 80. Reklama psuje dźwięk


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

WHD 80. Reklama psuje dźwięk

Myślałem że wszystko już widziałem. Ale ten dekoder mnie zadziwia. Jest reklama ID.4 (ta z elektryczną małolatą). Gdy zaczyna iskrzyć znika dźwięk 🙂

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12790
  • 52629
  • 603

WHD 80. Reklama psuje dźwięk

@pawelow ot, pierwszy raz słyszę o przeniesieniu treści reklamy na odbiornik TV. Spróbuj zrestartować dekoder ( dołączony jest na kablu czy wifi ????) i wymień port HDMI w TV.

Swoją drogą czy jakość reklamy ( wielkość strumienia transmisji) może aż tak dzialac na sprzęt?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

WHD 80. Reklama psuje dźwięk

Prawdopodobnie chodzi o dźwięki w tej reklamie. Bardzo ostre. Restart/ wyłączenie pomoga... Do następnej emisji 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12790
  • 52629
  • 603

WHD 80. Reklama psuje dźwięk

@pawelow spróbuj podmienić na test i kabel HDMI, no czasem te kiepskiej jakości powodują kłopoty z dźwiękiem..

Jeśli porobisz te testy i do niczego konstruktywnego nie dojdziesz, zawsze możesz zgłosić to  na czacie ( może być uszkodzony dekoder) i wymienić sprzęt.....


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

WHD 80. Reklama psuje dźwięk

Dekoder zawiesza się dość regularnie, tak czy inaczej będę chciał go wymienić na nowy przy najbliższym przedłużeniu umowy. 

Ten problem widzę bardziej jako ciekawostkę 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12790
  • 52629
  • 603

WHD 80. Reklama psuje dźwięk

@pawelow nie wiem ile czasu zostało Ci do przedłużenia umowy, ale jeśli dekoder szwankuje, ja bym wymienił natychmiast. To może być problem natury " archiwum x" i wtedy przedłużając możesz się zastanowić nad zmianą typu dekodera w zależności od tego jaką masz usługę