Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

UHD88 Problem z info o kanałach...

ROZWIĄZANE

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

UHD88 Problem z info o kanałach...

Od kilku dni mam problem z prawidłowym wyświetlaniem informacji na większości kanałów. Resety dekodera nie pomagają. Czy macie podobne problemy, gdzie mógłbym przypisać to do błędu w nadawaniu info/sygnału? Jeśli to odosobniony przypadek, przyjdzie wymienić mi dekoder...

 

IMG_20180125_202422.jpgIMG_20180125_202440.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

UHD88 Problem z info o kanałach...

Problem jest dość złożony, ale w przypadku większości osób powinien zostać rozwiązany w ostatnio wydanej aktualizacji oprogramowania, czyli RA 40.33.74. Wersję Waszego softu możecie sprawdzić w menu serwisowym, na pierwszej planszy.

  • Jeśli ktoś z Was ma już tę wersję oprogramowania to proszę dajcie znać czy problem przestał występować.
  • Jeśli jeszcze nie macie tej aktualizacji – bądźcie cierpliwi. Aktualizacja wysyłana jest partiami i już trafiła na pierwsze urządzenia, ale dotrze w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20
Anonim

Nie dotyczy

UHD88 Problem z info o kanałach...


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

UHD88 Problem z info o kanałach...

Nie sądzę @vdsl. Testuję jeszcze jedną, możliwą przyczynę, ale o diagnozie poinformuję za jakiś czas 🙂
Anonim

Nie dotyczy

UHD88 Problem z info o kanałach...

@mabud73Może ktoś to jeszcze potwierdzi że taki sam objaw.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

UHD88 Problem z info o kanałach...

Pożyjemy, zobaczymy. Jestem chyba na dobrym tropie. Muszę tylko jutro jeszcze to zweryfikować i potwierdzę...

Edit: Dziwna sprawa, ale po wykonaniu po raz trzeci resetu z poziomu menu serwisowego i po ponownym pobraniu zasobów dekoder się obudził i czyta wszystkie info na temat programów. Ciekawe czy za jakiś czas się nie "wysypie" 🙂

Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

UHD88 Problem z info o kanałach...

@mabud73 możesz na PW dać info o swoich podejrzeniach? Chciałbym to zgłosić gdzie trzeba

Anonim

Nie dotyczy

UHD88 Problem z info o kanałach...

@Matna moje oko jest jakiś bug w firmware w tym ostatnim.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

UHD88 Problem z info o kanałach...

@Mat, jak na razie po opisanych restart ach jest wszystko ok. Poczekam jeszcze kilka dni i zobaczę co się dzieje. Moje podejrzenia nie są tajne przez poufne, więc mogę Cię z nimi zaznajomić 🙂 Ostatnio miałem drastyczny spadek wydajności sieci i podejrzewam że stąd brak pełnych informacji o kanałach. Reset systemowy dekodera i rutera na początku nic nie dawał, ale za "entym" razem sytuacja się poprawiła. Czekam teraz na efekty 🙂

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

UHD88 Problem z info o kanałach...

@Anonim, bardziej podejrzewałby niepoprawny proces aktualizacji, który po testach najwidoczniej załapał...tym bardziej że z tego co mi sąsiedzi przekazali, 22.01 ok godziny 15.00 była awaria zasilania a to była godzina aktualizacji ( zdążyłem wczoraj podejrzeć to w menu serwisowym) teraz aktualizacja jest z 25.01 z 23.45, czyli z wczorajszego restartu...mowa cały czas o dekoderze 🙂
Anonim

Nie dotyczy

UHD88 Problem z info o kanałach...

Tak myślałem że coś nie tak poszło pod czas aktualizacji jak chcesz mogę ci go przeprogramować

slide0089_image062.jpg